elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
ZAGUN İŞ GÜV.DAN.TEKS.İNŞ.SAN. ve DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. Tüm ürünleri Yazdýr

ZAGUN İŞ GÜV.DAN.TEKS.İNŞ.SAN. ve DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

A- A+
09.02.2011 tarihinden itibaren 3913 kez görüntülenmiþtir.


Sektör : Güvenlik, sinyalizasyon ve alarm sistemleri
Telefon : 0212 210 25 67
Faks : 0212 210 25 68
E-Posta : ekrem@zagun.com
Web Sitesi : http://www.zagunisguvenligi.com

Firmamız , 2004 yılından bu yana sektörde edinmiş olduğu tecrübeleri harmanlayarak; 2009 yılında bir aile şirketi olarak kurulmuştur. İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı Malzemeleri ve Eğitimleri, İkaz Levhaları Üretimi, Sivil Savunma Ekipmanları, Endüstriyel Dağcılık Ekipmanları, Güvenlik Ağları Üretimi, Yüksekte Çalışma Ekipmanları ve Eğitimleri konularında faaliyet göstermektedir. ZAGUN İŞ GÜV.DAN.TEKS. İNŞ. SAN. ve DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. hızla gelişen teknoloji ve sektörü yakından takip ederek uluslararası standartlarda dünyaca tanınmış markalarla hizmet vermektedir.

Firma olarak hedefimiz siz tüketicilere müşteri memnuniyeti sağlayacak, işinize en uygun ekipmanları kaliteli ve uygun fiyatla sunmaktır. Amacımız müşterilerimize bir defaya mahsus ürün satmak değil, müşterilerimizin kurumsal tedarikçisi olmaktır.

Bizimle çalışma inceliğini gösteren siz değerli müşterilerimize; günümüz teknolojilerini de takip ederek, EN Normlarına uygun, CE Sertifikasyonunun gereklerini yerine getiren, sahte kalite, standart ve onay sertifikalarının olmayacağı iş güvenliği ürünleri ile hizmet vermek; bu bilinci sizlerle birlikte yaygınlaştırmak en önemli hedefimizdir. Doğru ürüne ancak doğru bir tedarikçi ile ulaşabileceğinizi bilmenizi ister; sizler için her zaman “DOĞRU TEDARİKÇİ” olacağımızı taahhüt ederiz.

İhtiyacınız olan ekipman ve bilgiyi zamanında, doğru ve eksiksiz olarak size ulaştırmayı hedefleyen şirketimiz, ticaretin alışverişin ötesinde dostluk, süreklilik ve güven ilişkisi olduğunun bilincindedir. Sıcak bir telefon görüşmesi ve çay sohbeti eşliğinde…