elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
VİKO Elektrik ve Elektronik End. San. Tic. AŞ. Yazdýr

VİKO Elektrik ve Elektronik End. San. Tic. AŞ.

A- A+
20.05.2008 tarihinden itibaren 15079 kez görüntülenmiþtir.


Sektör : Elektrik malzeme ve ekipmanları
Telefon : 0 216 564 55 55 (pbx)
Faks : 0 216 564 55 44
E-Posta : viko@viko.com.tr
Web Sitesi : http://www.viko.com.tr/

TARİHÇE

VİKO, İstanbul Sancaktepe'de 60.000 metrekare kapalı alana sahip Türkiye'nin sektöründeki en büyüğü olarak tanımlanan endüstriyel tesislerinde elektrik enerjisinin aktarılması, kullanılması ve daha kolay sunumu amacıyla çözümler üretmektedir.
 
VİKO'nun ürün gamı içerisinde elektrik anahtar ve prizleri, grup prizler, sigorta kutuları, aksesuarlar, alçak gerilim şalt ürünleri, akıllı sayaçlar ve bina otomasyon sistemleri yer almaktadır. VİKO, Türkiye pazarlarında liderliğini korurken, satışlarının yüzde 45'ini 70 ülkeye ihraç ederek, dünya pazarlarında da başarıyla ülkemizi temsil etmektedir.
 
Ürün kalitesi, müşteri hizmetleri anlayışı ve sektörde hep ilki yapma heyecanı ile projeler geliştiren VİKO, 2005 TÜSİAD KalDer Ulusal Kalite Ödülü başta olmak üzere hem ulusal hem de uluslararası alanda pek çok ödülün de sahibidir.
 
"Türkiye'nin İlk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu" içerisinde yer alan VİKO, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi sahibidir. Sektöründe Turquality marka destek programı kapsamına alınan ilk kuruluştur.
 

VİZYON


2023 yılına kadar elektrik tesisatı alçak gerilim sektöründe Dünyadaki ilk 10 kuruluştan biri olmak.
 

MİSYON

Binalarda konfor, güvenlik ve enerji verimliliğini artıran yenilikçi alçak gerilim ürün ve hizmetlerini pazarın öngörüleri doğrultusunda tasarlamak, üretmek ve iş ortaklarımız vasıtasıyla paydaşların memnuniyetini gözeterek dünya pazarlarına sunmaktır.
 

TEMEL DEĞERLER


 

Koroki