elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
Vestel LED Aydınlatma Yazdýr

Vestel LED Aydınlatma

A- A+
27.05.2014 tarihinden itibaren 7866 kez görüntülenmiþtir.


Sektör : Aydınlatma
Telefon : +90 (212) 456 2200
Faks : +90 (212) 422 0262
E-Posta : led@vestel.com.tr
Web Sitesi : http://www.vestelled.com.tr

Vestel olarak faaliyetlerimize kuruluş yılımız 1984’te başladık. Zorlu Holding bünyesine katıldığımız 1994 yılından beri ise üretim gücümüzü, ihracatımızı ve sahip olduğumuz pazar payını katlayarak arttırmayı sürdürüyoruz. 13 bini aşkın çalışanımız, 1.050 satış noktamız, 350 satış sonrası merkezimiz ve binlerce yan sanayi çalışanımız sayesinde 30 bin kişiye gelir kaynağı yaratıyoruz. Bir günde 76 bin ürün üretme kapasitesine sahip Vestel City, Avrupa’nın tek alan üzerinde kurulu en büyük üretim kompleksi.

Ar-Ge’ye ayırdığımız sınırsız bütçe ve 800 kişilik dev Ar-Ge mühendisleri kadromuzla inovasyon anlamında yerli teknolojinin gururu olma başarısına sahibiz. Ayrıca dünyada en çok Ar-Ge harcaması yapan ilk 1000 firma arasında yer alan 3 Türk şirketinden biriyiz.

Başarılarımızı, AR-GE çalışmalarımızdaki deneyim ile yeni iş alanlarında da devam ettiriyoruz. 2012 yılında kurulan Vestel LED Aydınlatma da; Vestel kalitesini yansıttığımız alanlarından biridir.

LED aydınlatma ürünleri, konvansiyonel ürünlere göre %80’e varan oranda daha az enerji harcarlar ve 35.000 saate kadar çalışma ömrüne sahiptirler. Karbondioksit salınımı yok denecek kadar az olan LED Aydınlatma ürünleri, çevre dostu bir aydınlatma teknolojisi olup çevreye ısı da yaymamaktadır.

Vestel LED aydınlatma olarak hem indoor hem outdoor hem de retrofit ürünlerimizle geniş bir uygulama alanına sahibiz. Ürünlerimiz otomasyon ile uyumlu olup, farklı renk sıcaklıkları ve dim edilebilir seçenekleri de sunmaktadır.  Ürün gamımızda;

 LED Downlightlar,
 LED Paneller,
 LED Tüpler,
 LED Lambalar,
 LED Etanjlar,
 LED Yol Armatürleri,
 LED Tracklightlar,
 LED Mimari Aydınlatma Ürünleri
LED Projektörler yer almaktadır.

Mağazacılık, otelcilik, hastane ve eğitim gibi yüksek elektrik tüketimi olan alanlarda,  Vestel LED aydınlatma  ürünleri ile şık tasarımlı, çevreye duyarlı ve tasarruf sağlayan projeler gerçekleştirmekteyiz. 

Vestel Led Aydınlatma olarak 

 Zorlu Center,
 Burger King,
 Memorial,
 D&R,
 Izmir TAV,
 Atatürk TAV gibi farklı sektörlere özel, proje bazlı aydınlatma çözümleri sunmaktayız.