elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
TRAKYA DEDEKTOR Yazdýr

TRAKYA DEDEKTOR

A- A+
18.05.2012 tarihinden itibaren 3047 kez görüntülenmiþtir.


Sektör : Elektronik malzemeler
Telefon : 05398476383
E-Posta : trakyadedektor@hotmail.com
Web Sitesi : http://www.trakyadedektor.com

Trakya Dedektör, Ülkemiz yer altı araştırmacıları ve  metal dedektör kullanıcılarının  tüm ihtiyaç ve gereksinimlerini karşılamak üzere kurulmuştur.

 

Farklı ülkelerde üretilen günümüzün en iyi, en ileri teknolojili ve en gelişmiş dedektörlerini siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyor.

 

Dedektör teknolojisi konusunda dünyadaki tüm gelişme ve yenilikleri yakından takip eden Trakya Dedektör, Pulse induction, VLF, Manyetik Sensör, Alan Tarama ve GPR gibi en ileri teknoloji ile üretilen sistemler, 3D grafikli, görüntülü ve metal ayrımlı değişik marka ve modellerdeki ürünleri Dünya ile aynı anda, Türkiye pazarına  sunuyor.

 

Trakya Dedektör, Metal Dedektör Store, stoklu geniş ürün yelpazesi, en yüksek teknolojileri en uygun fiyatlara satma politikası, en zor arazi koşullarına göre hazırlanmış özel parkurunda test imk nları, Satış sonrası hizmet garantisi ile sektörde ön plana çıkmakta ve kısa sürede liderliği hedeflemektedir.

 

Politikamız

 

Dedektör sektöründe, Öncelikli olarak müşteri memnuniyeti, felsefesi ile çalışarak, % 100 kalite performansı ve kusursuz hizmet anlayışı ile hızlı, doğru, güvenilir çözümler üretmek ve sürekli gelişmektir.

 

Teknik Servis

 

Satışını ve ithalatını yaptığımız, tüm marka ve model dedektörler Trakya Dedektör güvencesi altındadır.

 

Trakya Dedektör, satışını yapmak için seçtiği dedektör marka ve modellerine gösterdiği duyarlılık ve özeni, satış sonrasında da, deneyimli ve donanımlı personeli ile hızlı ve yerinde çözümler sunarak, teknik servis hizmetini sürdürmektedir.