elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
Toros Aydınlatma Yazdýr

Toros Aydınlatma

A- A+
07.05.2009 tarihinden itibaren 5590 kez görüntülenmiþtir.


Sektör : Aydınlatma
Telefon : +90 246 556 53 80
Faks : +90 246 556 53 88
E-Posta : info@torosaydinlatma.com

TOROS AYDINLATMA, Haziran 2007 de Aydınlatma sektöründeki endüstriyel ürünlerde gördüğü kalite, termin ve müşteri memnuniyeti boşluğunu doldurmak için 10.000 m2 alanda entegre bir tesis olarak kurulmuştur.

TOROS AYDINLATMA, Polimer Armatür imalat üniteleriyle başladığı üretimine, kısa zamanda Metal Enjeksiyon Armatür imalat ünitelerini de ekleyerek, sektörde hedefini göstermiştir.

TOROS AYDINLATMA, Sektördeki iddasını Türkiye'de yol ve cadde Aydınlatma Armatür tüketiminin hemen hemen tamamını gerçekleştiren TEDAŞ'larda yılın ilk yarısında % 55 lik pazar payına ulaşarak sektördeki iddasını ispatlamıştır.

TOROS AYDINLATMA, Üretiminde bulunan tüm ürünlerde TSE, ISO ve ÇEVRE belgelerini alarak kalitesini tescil ettirmiştir.

TOROS AYDINLATMA, Dünya standartlarında Alimünyum Enjeksiyon Armatür imalatını kendi bünyesinde yaparak, Türkiye'de bir ilke imza atmıştır.

TOROS AYDINLATMA, Üretimi olan tüm armatürlerin kalıplarını da kendisi yapabilmekte olup, bu konuda profesyonel bir kadro ve ekipmana sahiptir. Bu ekip ve ekipman sayesinde yeni bir armatür TOROS AYDINLATMA, bünyesinde 40 gün gibi kısa bir sürede sıfırdan yapılabilmektedir.

TOROS AYDINLATMA, Piyasadaki ürün tasarımı ve teknik bilgi eksikliğini de görmüş ve bünyesinde AR-GE bürosu yatırımı yapmıştır.

TOROS AYDINLATMA'nın üretim kapasitesi çok yüksek tutularak, sadece Türkiye'nin ihtiyaçları değil, yurt dışını da satış hedeflemektedir. (Yol ve Cadde Aydınlatma Armatürleri 80.000 Adet/Ay, Etanj Floresan Lambalı Armatürler 60.000 Adet/Ay, IP 66 koruma sınıflı Alüminyum gövdeli Projektörler 15.000 Adet/Ay gibi)

TOROS AYDINLATMA, olarak amacımız Türkiye'de Aydınlatma Sektörünün gelişimine hizmet etmek, dışa bağımılığı kaldırmak, kaliteli ve ekonomik armatür imalatını gerçekleştirerek ülke ekonomisne katkı sağlamaktır.