elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
TD ELEKTRONİK SAN. ve DIŞ TİC. A.Ş. Tüm ürünleri Yazdýr

TD ELEKTRONİK SAN. ve DIŞ TİC. A.Ş.

A- A+
22.05.2013 tarihinden itibaren 9164 kez görüntülenmiþtir.


Sektör : Elektronik kart ve baskı devre
Telefon : 444 27 33
Faks : 0212 295 60 11
Web Sitesi : http://www.tdelektronik.com

TD Elektronik A.Ş., LED Bazlı Aydınlatma Sistemeleri komponentlerinin dağıtımını yapmak üzere Italyan firması Tecnika Due Srl firması ile ortak olarak 2008 yılında kurulmuştur.  Kısa süre içerisinde Aydınlatma alanında yeni teknolojileri Türkiye’ye getirerek pazar lideri ve öncü firma niteliğini kazanmıştır.

   2010 yılında Italyan ortağının hisse ,30lerini satın alarak, %100 Türk sermayeli olarak faaliyetlerine devam etmektedir. TD Elektronik A.Ş, bugün itibari ile ürün gamını LED Aydınlatma, Kablosuz İletişim Sistemleri, PCB Tasarım ve Tedarik, LED bazlı Reklam Çözümleri alanında lider firma özelliğini koruma bilincinde hizmet vermeyi sürdürmektedir.

    2012 yılında, artan LED bazlı aydınlatma ihtiyaçlarındaki ara mamül çözümlerini daha hızlı, güvenilir ve kaliteli bir şekilde sunmak adına TD Aydınlatma Çözümleri- TLS Teknoloji Sistemleri firmasını kurmuştur. Tam otomatik dizgi hattı yatırımı ile el değmeden dizgi üretimini, tamamen ESD koruması yapılmış alanda sürdürerek hızlı ve kaliteli çözümü müşterilerine sunmaktadır.

    TD Elektronik A.Ş, tedarikçisi olduğu iş ortaklarına yeni ürünler için pazar stratejileri oluşturma safhasından, talep oluşturmaya, lokal dağıtım kanalları önerilerinden, finansal risk hesaplarına kadar iş ortaklığının getirdiği birçok hizmeti profesyonel olarak sağlar. Talep yaratma konusunda öncü firma olan TD Elektronik A.Ş.’nin satış kadrosundaki mühendisleri, müşterileri ile birlikte Ar-Ge ve Ür-Ge safhalarında iş ortakları ile beraber çalışıp teknolojik alandaki bilgi ve becerilerini müşterilerinin başarısı için kullanmaktadır. İş ortaklarımızın başarısını kendi başarısı olarak özümseyen TD Elektronik, alanında lider, kaliteli ve yenilikçi ürünleri bünyesine katarak gelişen global pazarda hizmetlerine devam etmektedir.