elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
Sigma Elektrik A.Ş. Yazdýr

Sigma Elektrik A.Ş.

A- A+
12.07.2019 tarihinden itibaren 1437 kez görüntülenmiþtir.


Telefon : 0216 430 09 00
E-Posta : info@sigmaelektrik.com
Web Sitesi : http://sigmaelektrik.com/

Sigma Elektrik Adres:

Yunus Emre Mh, Yeni Doğan Yolu Cd No:30/A, 34792 Sancaktepe/İstanbul


ÜNLÜ GRUP 1992 yılından itibaren İstanbul – Sancaktepe’de 26.000 metrekare alanda faaliyet gösteren üretim tesisinde, 1500’i aşkın çalışanı ile tekstil, inşaat, elektrik ve dış ticaret alanlarında üretim ve ihracat yaparak Türk ekonomisine katkı yapmaktadır.1993 yılında otomatik sigorta üretimi faaliyetleri ile elektrik sektörüne giriş yapan SİGMA ELEKTRİK 2009 yılından itibaren ÜNLÜ GRUP bünyesinde İstanbul - Sancaktepe’deki fabrikasında 200 kişilik uzman kadrosu ile faaliyetlerini gerçekleştirmeye devam etmektedir.

SİGMA ELEKTRİK yerli üretimi ile hem Türkiye’ye hem de Dünya pazarlarına hizmet vermektedir. SİGMA ELEKTRİK uzman kadrosunun vermiş olduğu güç ile Türkiye’nin yedi bölgesindeki bayi yapılanmasıyla; Avrupa, Amerika, Afrika ve Asya kıtalarındaki, 55 ülkede bulunan distribütörleri ile beraber Alçak Gerilim Şalt Ürünleri sektöründe; Alçak Gerilim Devre Kesicileri, Otomatik Sigortalar, Alçak Gerilim Akım Transformatörleri, Alçak Gerilim Kontaktörleri başta olmak üzere çeşitli AG Koruma ve Ölçü Cihazlarıyla sektöre hizmet vermektedir.
 


Alçak Gerilim Parafdurları | Sigma Elektrik 


SİGMA ELEKTRİK başta TSE olmak üzere, ürünleri ile ilgili çeşitli kalite belgelerine sahip olup, uluslararası sertifikalardan ASTA’yı da alarak kalite belgelerini genişletmiştir. Bu belgelere ek olarak; SİGMA ELEKTRİK tüm iş süreçlerini ISO9000 kalite güvencesi altında gerçekleştirmektedir. SİGMA ELEKTRİK'İN birinci önceliği kalite ve müşteri memnuniyetidir. Bundan dolayı, tüm girdi hammadde ürünleri ilk aşamadan itibaren fabrika bünyesinde bulunan ve son teknoloji test cihazlarını barındıran laboratuvarında, uluslararası standartlar göz önünde bulundurularak ilgili testlerden geçer not aldığı takdirde, üretime sevk edilmektedir. Yine aynı şekilde üretim süreçlerinin tüm safhasını oluşturulan kalite kriterleri ile proses kontrolleri takip edilmekte ve son olarak yükleme öncesi ürünlerin kalite kontrolleri yapılarak müşteriye sevk edilmektedir.

SİGMA ELEKTRİK hem Türkiye’de hem de dünya pazarlarında daha güçlü bir hizmet sunabilmek için ARGE, ÜRGE, Ürün Yönetimi, Pazarlama ve Marka Yönetimi alanlarında, faaliyetlerine devam etmektedir. Yurtiçindeki ve yurtdışındaki iş ortaklarından aldıkları destek ile marka bilinirliğini, marka imajını, marka gücünü, üretim kapasitesini ve ürün çeşitliliğini arttırmaktadır. SİGMA ELEKTRİK paydaşlarından aldığı güç, güven, memnuniyet ve olumlu geri bildirimler ile üretim kapasitesini arttırmaya devam etmektedir.


Detaylar için aşağıdaki Sigma Elektrik'in tanıtım videosunu izleyiniz.
Sigma Elektrik'in Sosyal Medya Hesaplarını Takip Edebilirsiniz.