elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
Siemens Tüm ürünleri Yazdýr

Siemens

A- A+
20.05.2008 tarihinden itibaren 4040 kez görüntülenmiþtir.


Sektör : Elektrik malzeme ve ekipmanları
Telefon : 0216 459 20 00
Faks : 0216 459 20 11
E-Posta : gokalp.akgul@siemens.com
Web Sitesi : http://www.siemens.com.tr

Endüstrinin gelişmesine yol açan, elektroteknik ve elektronik alanındaki yeni buluşlar ve uygulamalar Siemens'i bir dünya lideri yapmıştır. 1847'de kuruluşundan bugüne Siemens yenilikçilikle geleceği şekillendirmiştir.

Siemens bugün 190'ı aşkın ülkede yaklaşık 470.000 çalışanı ile müşterilerinin tam memnuniyetini sağlamak için çalışmaktadır. Dünya üzerinde kurulmuş olan insan ve bilgi ağı ile Siemens toplumun gelişimine büyük katkılar sağlamıştır.

Siemens elektroteknik ve elektronik alanlarında Türkiye'de güvenilir bir iş ortağı olduğunu, geliştirdiği yerel kadrosu ile göstermektedir. Türkiye'de ve dünyada sürekli gelişen bilgi birikimini, küresel olarak elinde bulundurduğu ve sürekli geliştirdiği teknolojileri, güçlü kadrosu ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Siemens AG'nin Türkiye Genel Temsilcisi olan Siemens San. ve Tic. A.Ş. ve diğer Siemens şirketleri, geniş organizasyon ağları ve mühendislik, üretim servis kabiliyetleri ile Türkiye'de müşterilerini başarılı kılacak ve memnun edecek çözümler sunmayı kendine vizyon edinmiş bir gurup olarak hizmetinizdedir.