elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
SHUNTTECH Yazdýr

SHUNTTECH

A- A+
21.11.2013 tarihinden itibaren 7369 kez görüntülenmiþtir.


Sektör : Mühendislik, proje ve taahhüt
Telefon : +90 212 266 1536
Faks : +90 212 222 1534
E-Posta : info@shunttech.com
Web Sitesi : http://www.shunttech.com

SHUNTTECH; mühendislik sektörünün çeşitli disiplinlerinde başarı ve tecrübeyi sentezlemiş ekip üyeleri tarafından büyük bir araştırma ve uzun vadeli çalışma neticesinde kurulmuştur.

Amacımız; ekibimizin her bir üyesinin ayrı ayrı deneyimleri, sektör kültürleri ve farklılıkları ile, dünya standartlarında hizmet sunarak faaliyet alanlarımızda sektöründe birinci tercihi olmak ve enerjinin, insana ve çevreye zarar vermeden, en verimli şekilde ve kesintisiz olarak kullanımına yönelik çözümler sunmaktır.

SHUNTTECH’ i biraz daha yakından tanıdığınızda benzerlerinden neden farklı olduğunu anlayabilirsiniz. Farklı olmanın, dökümanlarda veya sloganlarda “Farklıyız…” diye yazmakla olmayacağını da bilecek kadar uzun zamandır çeşitli sektörlerde başarı ile faaliyetlerini sürdürmüş ve farklılık kavramının ne olduğunu ve nasıl sorumluluklar getirdiğinin bilincinde olan ayrı ayrı konusunda uzman ekip ile hizmet veriyoruz.

Başarı, bilgi, tecrübe ve güven mi arıyorsunuz? SHUNTTECH olarak size bu kavramları en doğal haliyle sunuyoruz…

Ölçüm-Analiz-Raporlama, Projelendirme ve Taahhüt, Kestirimci Bakım ve Enerji Verimliliği, Ürün Belgelendirme ve Tip Deneyleri, Yenilenebilir Enerji, Yıldırımdan Korunma ve Topraklama, AR-GE Projeleri  konularında sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz, iş ortaklarımız, tedarikçilerimiz için kullanılabilir formata uyarlamaya çalışıyoruz. SHUNTTECH kesintisiz, güvenilir ve temiz enerji ihtiyacında, mühendislik firmalarının çözüm ortağı olmak, çevre bilincini tüm dünyada yaygınlaştırmak için, dünya standartlarında kaliteden ödün vermeden ilerlemeyi kendine ilke edinmiştir. Çevresel, sosyal ve ekonomik açıdan sürdürülebilir bir dünya için mühendislik ve yenilikçilik gücümüzü stratejik hedeflerimiz ile birleştirerek kreatif girişimlerde bulunuyoruz.
Hizmet sunduğumuz alan ile ilgili seçici olarak sektörümüzde kalıcı izler bırakmak için çalışıyoruz. Uzun soluklu başarılar için tüm ekibin ortak hareket etmesine inanan ve bir takım anlayışı ile ilerleyen SHUNTTECH, insan hayatını kolaylaştıracak çözümler ile hizmetlerin tasarımı ve sunumu süreçlerindeki üstün mühendislik deneyimlerini, çalışanlarının dinamizmi ve sürekli gelişimleri ile birleştirmektedir.
 

VİZYONUMUZ

Mühendislik hizmetleri sektöründe, global bir marka olmak.

MİSYONUMUZ

Hizmet sunduğumuz müşterilerimizi iş ortağı olarak görmek ve onlara değer katacak çözümler sunarak, paydaşlarımız tarafından saygı duyulan bir kurum olmaktır.

İLKELERİMİZ

  • Daima gelişen kaliteli hizmet vermek
  • Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak
  • Yeni ve yaratıcı çözümler üretmek
  • Güvenilir iş birliği kurmak
  • Objektif olmak
  • Sonuç odaklı olmak

Hizmetlerimiz ve Çalışmalarımız için...