elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
Şen Elektrik ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi Yazdýr

Şen Elektrik ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi

A- A+
26.09.2009 tarihinden itibaren 3078 kez görüntülenmiþtir.


Sektör : Mühendislik, proje ve taahhüt
Telefon : 0242 349 23 01
Faks : 0242 349 23 01
E-Posta : info@senelektrikinsaat.com
Web Sitesi : http://www.senelektrikinsaat.com

Şirketimiz, 1978 yılında Ruhi Şen tarafından Şen Elektrik ünvanıyla kurulmuştur. 1978-1987 yılları arasında faaliyetlerini hızlı bir ivme gösteren yapı içi alçak gerilim tesisatları üzerine yoğunlaştıran Şen Elektrik diğer taraftan dış talebe bağlı ekonomik büyüme ile büyük gelişmeler kaydeden sektörler için sanayi tipi elektrik projelerinde, proje üstlenici olarak faaliyet göstermiştir.

1987 yılı sonrası gururla teslim ettiği taahhüt işlerinin ardından kazanmış olduğu deneyimleri ile inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Şen Elektrik İstanbul'da depreme dayanıklı, modern yapılar inşa etmiştir.

Bu süreçte Şen Elektrik, ünvanını Şen Elektrik ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi olarak değiştirmiştir.

Trakya Bölgesi'nde çeşitli sanayi kuruluşlarının prefabrik fabrika inşaatlarını, yüksek gerilim, orta gerilim ve alçak gerilim projelerini tesis eden Şen Elektrik, geride bıraktığı 30 yılı aşkın tecrübesiyle İstanbul'un yanısıra 2005 yılından bu yana Antalya'da da faaliyetlerine devam etmektedir.

Faaliyet gösterdiği alanlarda karşılaşılan en basit uygulamalardan en kompleks uygulamalara kadar, elektrik enerjisinin dağıtımı ve kullanımı yanısıra, inşaat taahhüt işleri, uydu sistemleri, alternatif enerji sistemleri, radyasyondan korunma çözümleri ile işletmelerin yapısını ve işletme maliyetlerini göz önünde bulundurarak işletmeler için kalıcı çözümler sunmaktadır.