elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
ProAsist Yazdýr

ProAsist

A- A+
30.04.2014 tarihinden itibaren 9383 kez görüntülenmiþtir.


Telefon : 444 28 90
Faks : +90 212 324 29 44
Web Sitesi : http://www.proasist.com.tr/

Kurumsal

İşletmenizin ihtiyacı olan teknik hizmetlerin tamamını karşılayabilen Türkiye’nin ilk ve tek firması ProAsist Teknik Hizmetler, 2010 yılında sektörde yerini almıştır. Türkiye'nin bir çok bölgesinde mağaza, restaurant, endüstriyel tesis, alışveriş merkezi, hastane ve lojistik merkezlerine bakım ve servis hizmetleri vermektedir. 

Sektörünün öncüsü firmalar ile kesintisiz çalışmaya devam ederek hizmet ağını hızla büyütmektedir. İşletmelerin sabit kıymet yönetimi ile ilgili tüm işletme, bakım ve onarım hizmetlerinin tamamını, en optimum koşullarda katma değer yaratacak çalışma yöntemleri ile müşterilerine emre amade çalışmayı ilke olarak benimsemiştir. Merkezi İstanbul'da olan ProAsist, Trakya ve Bursa'da şubeleri ve Ankara ve İzmir'de mobil ekipleri ile dönemsel olarak da Tüm Türkiye'de toplam 2.200 hizmet noktasına ulaşmayı kısa sürede başarmıştır. 

Tüm hizmet üretim ve yönetim süreçlerinde ISO 9001 Kalite Yönetim Standartlarını ve İş Güvenliği Tüzük ve Yönetmeliklerinin standartlarını etkin bir şekilde uygulayarak müşterilerine güvenli hizmet vermeyi kendine prensip edinmiş, uzman kadrolarla çalışmaktadır.

Enerji verimliliği ve tasarrufu başta olmak üzere, tüm işletme maliyetlerini azaltarak %100 müşteri memnuniyeti, ProAsist'in ilk hedefidir. Operasyonel yönetimini, günümüzün en modern alt yapı, donanımı ve bilgisayarlı bakım yönetim sistemi ile sağlamaktadır.


Vizyon

ProAsist Ailesi Olarak ; 
Kurumsal kültür ve kurumsal kimlik kazanmış, sektörel üstünlüğünü elde etmiş, sürekli değişen ve gelişen, mükemmel kalitede hizmet vermeyi amaç edinmiş bir kuruluş olmayı sürdürmek. 

Misyon 

ProAsist Ailesi Olarak ; 
Tüm faaliyetlerimizde, hız, esneklik ve "Kesintisiz Yüksek Hizmet Kalitesi " anlayışımızla rekabet üstünlüğü sağlamak, müşteri memnuniyeti ve güvenini sürekli en üst düzeyde tutmaktır.

Hizmetler

✔ Bilgisayarlı Bakım Yönetim Sistemi 
✔ 7/24 Mobil Arıza Servis Yönetimi 
✔ Kestirimci Bakım Hizmetleri 
✔ OEM Bakım Onarım Yönetimi 
✔ Enerji Verimliliği
✔ Yasal Kontroller 
✔ Diğer Hizmetler