elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
Panel Kabin Elektrik Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Ştd. Yazdýr

Panel Kabin Elektrik Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Ştd.

A- A+
25.06.2009 tarihinden itibaren 3241 kez görüntülenmiþtir.


Sektör : Pano ve iç tesisat
Telefon : 0212 549 42 85
Faks : 0212 549 43 91
E-Posta : pnl@panelkabin.com.tr
Web Sitesi : http://www.panelkabin.com.tr

PANEL KABİN Elektrik Sistemleri San. Ve Tic. Ltd. ŞTİ." alçak gerilim panoları imalatı ve montajı konusunda 1990 yılından beri hizmet vermektedir. Firmamız halen 1200m2 lik alanda İkitelli Organize Sanayi bölgesinde üretimini sürdürmektedir.

PANEL KABİN;

Hastaneler, oteller, okullar, alışveriş merkezleri, arıtma tesisleri, hava alanları, soğutma ve tekstil gibi sektörlerde alçak gerilim pano uygulamalarında üstünlüğünü kanıtlamıştır. Aynı zamanda doğalgaz panoları, trafo panoları, harici tip köşkler gibi özel tip projelerde de uzmanlaşmıştır.

PANEL KABİN, sayısız projeye imza atmış ve kalitesini kanıtlamıştır. Endüstriyel elektrik uygulamalarında güç dağıtım, motor kontrol ve otomasyon panoları üretiminde her türlü beklentilere cevap verecek şekilde dizayn edilmiş, üstün mühendislik ürünüdür.

PANEL KABİN, sağlam gövde yapısına sahip,modüler tasarımlı,ekipmanlara uyumlu elektrik kabinlerini kendi bünyesinde üretmesinin yanında müşterilerimizin ve şartnamelerin istekleri doğrultusunda diğer pano markalarını da taahhüt işlerinde kullanmaktadır.