elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
OBO BETTERMANN LTD. ŞTİ. Yazdýr

OBO BETTERMANN LTD. ŞTİ.

A- A+
08.11.2013 tarihinden itibaren 104420 kez görüntülenmiþtir.


Sektör : Yıldırımdan korunma ve topraklama
Telefon : 216 429 46 50
Faks : 216 429 46 64
Web Sitesi : http://www.obo-bettermann.com

Hakkında

Günümüzde OBO BETTERMANN Şirketler Grubu, 50'den fazla ülkede 30'u aşkın kardeş kuruluşa ve uluslararası üretim yerlerine sahiptir. 2.300 çalışanı ile 400 milyon Euro’yu geçen yıllık ciro elde edilmektedir. Ürün yelpazesi, yedi farklı ürün grubunda yaklaşık 30.000 ürün çeşidi içermektedir. 

Çözümler

OBO BETTERMANN – "think connected". Sloganımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız ile oluşturulan bütünselliği ifade etmektedir. 2010 yılında da nitelik olarak kaliteli marka ürünleri, uygulamaya uygun sistemler ile birleştiriyoruz. Taahhütçü ve son kullanıcılar ile sürekli bilgi alışverişinde bulunarak, teknik olarak kusursuz çözümler geliştirmekte, müşterilerimizin özellikle zor zamanlarında yanlarında yer alarak uzun süreli işbirliği olanakları yaratmaktayız. Sadece mükemmel kaliteye sahip ürünler ve hizmet talep edilmemekte, ayrıca karmaşık sistem çözümleri talep edilmektedir.
 

Dış Yıldırımlık Nedir? | OBO BETTERMANN


►FotoVoltaik Sistemler
►Rüzgar Enerjisi
►Tünel Yapımı
►Gıda Üretim Endüstrisi
►Gemi Yapımı
►Veri Merkezi
►Enerji SantraliAckermann Cable Management ve Dahl Kanal markalarının OBO BETTERMANN  bünyesinde bir araya gelmesi, kablo döşeme kanalları konusunda proje mühendisleri ve tesisatçılar için yarının akıllı bina tesisatlarına yönelik olarak yepyeni bir perspektif açmıştır. Her iki markaya ait ürün yelpazelerinin bir araya getirilip harmonize edilmesiyle birlikte, ortaya bu alandaki tüm ihtiyaçları eksiksiz bir şekilde karşılayabilecek, içersinde adeta bir terzi titizliğinde hazırlanmış çözümler barındıran, eşi benzeri bulunmayan bir ürün yelpazesi çıkmıştır. Cihaz montaj kanalları, cihaz montaj sistemleri, tesisat kolonları veya çalışma yerinin en son metresine kadar kablo döşeme kanalı sistemleri; OBO BETTERMANN şu an itibariyle tüm kullanım alanları ve tüm ihtiyaçlara yönelik olarak eksiksiz bir ürün yelpazesi ve bunları mükemmel şekilde tamamlayan aksesuar parçaları sunmaktadır.

 


İç Yıldırımlık Sistemlerinin Önemi OBO BETTERMANN

 


BET Test Merkezi
 

BET Test Merkezi'nde, konusunda kalifiye uzmanlar tarafından yıldırımdan ve aşırı gerilimden koruma yapı parçaları, yıldırımdan korunma yapıları ve aşırı gerilimden koruma tertibatları standartlara uygun olarak test edilmektedir. Bunun haricinde, yıldırım çarpma olaylarının bilimsel olarak etkileri araştırılmaktadır.
 

BET Test Merkezi, 200 kA'ya kadar yıldırım akımı testleri için bir test jeneratörüne ve 20 kV'ye kadar ani aşırı gerilim testleri için bir hibrid jeneratöre sahiptir. Her iki jeneratör, Fachhochschule Soest'ta görevli Yüksek Mühendis Prof. Jan Meppelink ile birlikte çalışılarak temin edilmiştir.

 

Yıldırım ve Aşırı Gerilimden Korunma | OBO BETTERMANN


Test jeneratöründe, ağırlıklı olarak TBS Darbe Gerilimlerinden ve Yıldırımdan Korunma Sistemleri ürün grubuna ait ürünler test edilmektedir. Bu testler kapsamında, yeni geliştirilen ürünlerde yapılan testler, OBO BETTERMANN  ürünlerinin modifikasyonları ve başka üreticilere ait yıldırımdan korunma yapı bileşenleri, aşırı gerilimden koruma cihazları ve yıldırım deşarj düzenkeleri ile karşılaştırma testleri yapılmaktadır. Testler, yıldırımdan korunma yapı parçaları için DIN EN 50164-1 standardına uygun olarak ve eklatörler için DIN EN 50164-3 standardına uygun olarak yapılmaktadır.


Dünya Çapında OBO BETTERMANN

Evrensel düşünmek, dünyanın her yerinde ulaşılabilir olmak, müşterilerimizin, yani sizin yakınınızda olmak. Bu nedenle dünyanın birçok yerinde inşaat yerlerinde hazır bulunmaktayız. OBO BETTERMANN, bir kısmı şirket ortaklıkları ve yerel şubeler, bir kısmı da temsilcilik şeklinde olmak üzere 60 farklı ülkede faaliyet göstermektedir.


 
OBO BETTERMANN Tanıtım Videosu