elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
NA-ME Endüstri Ürünleri Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş. Yazdýr

NA-ME Endüstri Ürünleri Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş.

A- A+
07.10.2008 tarihinden itibaren 4112 kez görüntülenmiþtir.


Sektör : Makine ve Ekipmanları
Telefon : 0312 395 14 96
Faks : 0312 395 14 98
E-Posta : na-me@na-me.com.tr
Web Sitesi : http://www.na-me.com.tr

1982 yılında NA-ME ÇELİK olarak faaliyetine başlayan şirketimiz, 1993 yılında NA-ME ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ SANAYİ ve DIŞ TİCARET A.Ş. olarak yeniden yapılanmış olup, kurulduğu günden bu güne pek çok önemli projede yer almıştır.

NA-ME A.Ş. çağdaş üretim teknolojileri ile 2001 yılından beri TSE EN ISO 9001 – 2000 Kalite Sertifikasına sahiptir.

1500 m2 si kapalı, 2000 m2 lik alanda faaliyet gösteren şirketimiz çalışanlarına verdiği eğitimlerle ve dünyadaki teknolojik gelişmelere yaptığı yatırımlarla büyümeye devam etmektedir.

Firmamız temel olarak 3 branşta faaliyet göstermektedir.

1 - ÇELİK ;
1.1 Siyah Çelik: Her türlü çelik konstrüksiyon ve her tür özel proje uygulamaları,
1.2 Paslanmaz Çelik: Paslanmaz çelik korkuluklar, oturma grupları, cephe ve kolon kaplamalar, bayrak direkleri, dekoratif imalatlar, detay çözümleri ve özel proje uygulamaları,

2 - KOMPOZİT ;
2.1 CTP (Molded/ Döküm) Izgara
2.2 CTP Konik Direkler
2.3 Polietilen Çelik Takviyeli Izgara

Döküm, el yatırması, RTM gibi üretim teknolojileriyle; her türlü özel proje imalatları gerçekleştirilmektedir.

3 – ENERJİ;
Güneş enerjisinden elektrik üretim sistemleri (photovoltaic sistemler); solar aydınlatma sistemleri, su üstü ikaz ve aydınlatma sistemleri.

Şirketimizin, konusunda her türlü talebe cevap verebilecek nitelikteki yapılanması ve sadece imalatla kalmayıp, montaj, ürün geliştirme gibi hizmetlerle de başarılı çalışmalar gerçekleştirmesi, ülkemizin önde gelen firmalarınca tercih edilmesine yol açmıştır. İmalattaki kalitemiz yurt dışı projelerde de yer almamızı sağlamaktadır.

AR-GE Bölümümüze yeni yatırımlar yaparak, teknolojik, çevreye duyarlı ve insanlığa faydalı, taleplere cevap verebilen, kullanımı kolay ve muadillerine göre uzun ömürlü ürünlerle; sadece yurt içi değil yurt dışı pazar payında da yer alarak, markalı ve patentli bir ürün gamına sahip olmak hedeflerimiz arasında bulunmaktadır. Bu amaçla 2006 yılında çalışmalarına başladığımız Dikey Eksenli Rüzgar Türbini çalışmalarımız, 13/09/2007 tarhinde Türk Patent Enstitüsü' nce Faydalı Model kapsamında belgelenmiştir. Özgün tasarımı, bilgisayar destekli tasarım ve analiz programları ile oluşturulan Dikey Eksenli Helezonik Yapılı Rüzgar Türbini' nin TR 2007 06327 Y Numarası ile ticari ve hukuki hakları tarafımıza aittir.