elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
Microcent Elektronik Bilgi Sistem Dış Tic.Ltd.Şti Yazdýr

Microcent Elektronik Bilgi Sistem Dış Tic.Ltd.Şti

A- A+
14.11.2012 tarihinden itibaren 5254 kez görüntülenmiþtir.


Telefon : 03723163200
Faks : 03723222400
E-Posta : microcent@hotmail.com.tr
Web Sitesi : http://www.microcent.com.tr

Tescillenen markamızla, Microcent Elektronik olarak 2009 yılından beri bir süredir sektörde kazanmış olduğumuz sağlam konumumuzla ve konusunda uzman Mühendislik,tasarım,üretim,Cctv Güvenlik,Led sektöründe ve web yazılım kadromuzla Türk Telekom Omurgası'na 60 Mbit direkt bağlantısı olan, 7/24 aktif ve kontrol altında 3 adet .net, asp, php destekli sunucularımızla, sınırsız hosting ve e-mail trafiği imkanları ölçüsünde müşterilerimize verdiğimiz, ve kurumunuza vereceğimiz destekle gurur duyuyoruz.

elektronik konusunda firmalara mühendislik hizmeti vermek üzere kurulmuştur. Microcent Elektronik , gelişen ve büyüyen teknolojisiyle sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için faaliyet alanlarına üretim, ithalat, ihracat, dağıtım, satış, satış sonrası hizmet ve servis konularını da eklemiştir.

CCTV VE GÜVENLİK  İT VE ÇEVRE BİLİMİŞİM  AYDINLATMA

Microcent Elektronik , 2009 yılı itibari ile ISO 9001 Kalite Belgesi almış ve 2010’te ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi’ne geçmiştir. Güvenlik konusunda Türkiye'de üretim yapan en büyük ve ISO 9001 standartlarına sahip olan ilk firmadır.

 

Microcent Elektronik'nin satışını yaptığı tüm ürünler CE belgesine sahiptir.

Sizlere sunacağımız hizmetler arasında, Türkçe karakterli domain tescilinin yanısıra, com.tr, com, net, org, eu, us, biz vs. uzantılı domain tescili (alan adı satınalma) ya da transfer ederek panel ve server'ımıza nakletme , yayın açılımı (hosting kurulumu) başta olmak üzere, ağırlıklık olarak web sitesi tasarım ve adaptasyonu, asp yönetim paneli uygulamaları ( ürün, bilgi vs. ekleme çıkarma modülü)

(CMS, ERP), ve işlevsel kod yazılımı, insan kaynakları, sektöre, ürüne ve çözüme göre ürün dağılımı, talepler doğrultusunda, bayiler için şifreli bölümler, profesyonel bazda talep formu oluşturma (Arşivlenebilir Veri İşleme ), online satış siteleri (b2b,b2c) üretim parkuru, personel ve bunun gibi tüm donelerin tanıtalacağı panelli veya animasyonlu, animasyonsuz html sayfalar, yararlı linkler, sertifikalı uzmanların kontrolünde sağlanan google optimizasyonu (SEO , Banner Change, Text Advertising) tarzındaki çalışmalarımızı sunabiliriz.Host Hizmetlerini sağladığım web sayfamız www.isimtescill.com çatısı altında vermekteyiz.

Microcent Elektronik , açıklanmış olan tüm bu teknolojik altyapı ve eğitimli idari kadronun yönetimi ışığında bu bilgiyi aktarabilecek tecrübeli teknik ekibiyle sizlere satış sonrası en iyi internet danışmanlık hizmetini verebilmek için büyük bir gayretle çalışmaktadır.

 

Microcent Elektronik Bilişim.Işl.Sis.Inş.San.Dış Tic.LTD.STI.

Tel: 0090(372) 316 32 00

Fax:0090(372) 322 24 00

cep:05309650334

info@microcent.com.tr