elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
Megger Elektrik Sis. Test Hiz. Tic. Ltd. Şti. Tüm ürünleri Yazdýr

Megger Elektrik Sis. Test Hiz. Tic. Ltd. Şti.

A- A+
20.02.2024 tarihinden itibaren 1626 kez görüntülenmiþtir.


Sektör : Elektrik malzeme ve ekipmanları
Telefon : (0312) 440 90 9

Megger, 130 yıldır dünya çapında elektrik testi ve ölçümünde liderdir. Megger ürünleri, elektrik üretiminden evinizdeki elektrik prizlerine kadar Elektrik Tedarik Endüstrisindeki hemen hemen her uygulamayı kapsar.

Ürünlerimiz yedi temel uygulama segmentinde kategorize edilmiştir: kablo testi ve teşhisi, koruma röleleri ve sistemleri, devre kesiciler, trafo testi ve teşhisi, alçak gerilim tesisatları, genel elektrik testi ve motor ve jeneratör testi.

Almanya, ABD, Birleşik Krallık ve İsveç'te çeşitli yerlerde üretim tesislerimiz, Dover, Birleşik Krallık merkezli merkezimiz ve dünya genelindeki satış ofislerimiz bulunmaktadır. Megger, Biddle Instruments (1936, Pennsylvannia), Multi-Amp (1951, New Jersey), Programma (2007, İsveç), SebaKMT (2012, Almanya) ve daha yakın zamanda Baker Instruments (2018, Fort Collins) dahil olmak üzere satın almalarla önemli ölçüde büyümüştür.

Değerlerimize duygusal olarak bağlıyız ve Megger grubu genelinde teşvik edilen tutum ve davranışlarımız, doğrudan değer odaklı yaklaşımımıza atfedilebilir. Kültürümüz bizi sadece başarılı bir şirket değil, aynı zamanda kuvvetli bir iş ortağı yapar. 

Ne yapıyoruz?

Bilgi Güçlüdür. Elektrik şebekesinin üretim ve iletimden dağıtım ve tüketime kadar her yönünü anlamak, elektrik şebekesi cihazları ve bunların bağlı ekipmanları için test ve teşhis çözümleri tasarlama ve sağlamada bir dünya lideri olarak tanınmak için gereken şeydir.

Bu konumu sürdürmek, endüstri yönü ve teknolojilerindeki değişiklikleri ve ayrıca müşteri ve son kullanıcı ihtiyaçlarını öngörmemize yardımcı olmak için mühendislik alanında sürekli olarak büyük bir yatırım gerektiriyor. Bu tutum, tarihsel olarak, Megger'in geliştirme anlayışının bir parçası olmuştur ve bugün net kârımızın neredeyse %20'sinin yeni ürün geliştirme, teknoloji yükseltme, sistem ve süreç iyileştirmeye yeniden dağıtılmasıyla devam etmektedir.

Megger ürünleri ve hizmetleri, elektrik üretiminden evinizdeki elektrik prizlerine kadar, Enerji Tedarik Endüstrisindeki zorlu ölçüm uygulamalarını çözer ve dört temel özelliği paylaşır:
 


Güvenlik:


Bir numaralı önceliğimiz hayattır ve ekipmanlarımız size ve varlıklarınıza dünya lideri koruma sağlar.
 

Doğruluk ve güvenilirlik:


Doğru sonuçların tutarlı bir şekilde sunulması, size "bir elektrik gürültüsü fırtınasında bir fısıltıyı algılama" yeteneği veren Megger standardıdır.
 

Sezgisel kullanım:


Cep telefonunuz kadar tanıdık gelen kontroller, hata riskini azaltırken verimliliğinizi artırır.
 

Sağlam Tasarım & Yapı 


Ürün hatlarımızın her biri, özellikle zorlu veya aşırı çalışma koşullarında uzun ve dayanıklı hizmet sağlamak için özel olarak seçilmiş ve tahribat için test edilmiş bileşenler kullanılarak üretilmiştir.