elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
LB Elektrik Elektronik San. Dış Tic. Ltd. Şti. Tüm ürünleri Yazdýr

LB Elektrik Elektronik San. Dış Tic. Ltd. Şti.

A- A+
11.09.2008 tarihinden itibaren 5542 kez görüntülenmiþtir.


Sektör : Aydınlatma
Telefon : +90 212 245 5268
Faks : +90 212 293 5063
E-Posta : klite@klite.com.tr
Web Sitesi : http://www.klite.com.tr

1997 yılında faaliyete geçen LB Elektrik firması, aydınlatma sektörüne ihtiyacı olan kaliteli ve uzun ömürlü aydınlatma ürünleriyle hizmet vermeye başlamıştır. "KLiTE" markasını tescil ederek, bu markaya ait aydınlatma ürünlerinin Çin'de kendi fabrikasında 3.500 kişiyi aşkın personeli 160 kişilik Arge departmanıyla üretimine başlamıştır. Kaliteli Üretim anlayışını, kaliteli hizmet anlayışıyla bütünleştiren Firma müşteri öncelliğini her zaman göz önünde tutmuştur.

Aydınlatma sektöründe birçok alana hitap eden ürün yelpazesi büyümeyi hedefleyen firma "KLİTE markasını" Kalitenin markası olarak zihinlere yerleştirmeyi en öncelikli hedef olarak belirlemiştir. İç aydınlatma ve dış aydınlatma, çevre aydınlatması ve sahne aydınlatmasına ait birçok aydınlatma grubuna ait ihtiyaçları karşılayan binlerce çeşit ürünü ile büyümeye devam etmektedir.

Sadece aydınlatma ürünleri imalatçısı olmayan firma aynı zamanda geniş pazarlama ağı, bayi kanalları ile toptan ve perakende satışına ağırlık vermektedir. Dünya çapında 18 'den fazla ülkede satış ve pazarlama ağına sahip olan firmamız. Hollanda, Belçika, Fransa, Almanya, İngiltere, Polonya, Usa, Kanada. Azerbaycan, Gürcistan, Özbekistan, İran, Irak, Suriye Gibi geniş bir pazarlama sahasına sahip bulunmaktadır. Birçok kamu ve özel projelerde aydınlatma ürünleri ile yer alan firmamız aydınlatma teknolojisinin vazgeçilmez tercihidir.

Günümüzün en önemli ve en ciddi problemlerinden biri olan küresel enerji konusunda da son derece duyarlı olan firma, birçok sosyal sorumluluk projesinde yer alarak küresel enerji bilincini yaymayı hedeflemektedir. Firmanın ürünlerinin en önemli özelliklerinden biri " tasarruflu ürünler" olması diğeri ise çalışma ömürlerinin son derece uzun olmasıdır.