elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
Karadeniz Dış Ticaret Yazdýr

Karadeniz Dış Ticaret

A- A+
05.02.2011 tarihinden itibaren 2903 kez görüntülenmiþtir.


Sektör : Cihaz ve Ekipmanlar
Telefon : 2124792525
Faks : 2126182187
E-Posta : meltem@tabletbizde.com
Web Sitesi : http://tabletbizde.com

Şirket Türkiye Distribütörlüğünü Yapmakta Olduğu Htm I-Robot tablet Pc Bilgisayarları Direkt İthal Edip Satışını Ve Servisini Yapmaktadır

1997 Yılında İstanbul merkezli kurulan şirketimiz Temel alanda Dış Ticaret , çocuk bilgisayarı, tablet bilgisayar, dekoratif teknoloji ürünleri, Mücevherat, Finansal makineler ve güvenlik sistemleri üzerinde Faaliyet Göstermektedir.

Kurulduğu yıldan itibaren bulunduğu sektörlerde büyük başarılar sağlamış ve bulunduğu dallarda konusunda zirvenin tartışmasız tek sahibi olmuştur.

Şirketimizin yurt dışında bulunan yardımcı ofisi ile beraber geliştirdiği Tablet bilgisayarı genç, yaşlı herkese hitap etmekte olup, fiyatı ve kalitesi ile de kullanıcı dostu olmuş durumdadır. Kullanıcı dilediği yerden wireless yada WiFi sayesinde internete bağlanabilir, bununla beraber maillerine bakabilir msn, facebook, ve diğer tüm internetteki uygulamalarına rahatça ulaşabilir.
Şirketimizin olmazsa olmaz diye prensip haline getirdiği politika prizmasını sizlere sunmaktayız.

Daha Üstün Kalite
Daha Ekonomik Fiyat
Daha Mükemmel Servis & Garanti

Şirketimiz Prensiplerine sıkı sıkıya bağlı olmasından dolayı gerek müşteriler gerekse piyasa çevresin de hemen fark edilmiş, ertesinde piyasadaki müşteri portföyünün büyük bir kısmını tek başına ele almıştır.

Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

Saygılarımızla,
KARADENİZ DIŞ TİCARET