elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
GÜL PANO ELEKTRİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Yazdýr

GÜL PANO ELEKTRİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

A- A+
07.10.2008 tarihinden itibaren 4264 kez görüntülenmiþtir.


Sektör : Pano ve iç tesisat
Telefon : +90(216) 661 18 18
Faks : +90(216) 471 86 74
E-Posta : gulpano@gulpano.com
Web Sitesi : http://www.gulpano.com

Gül Pano 1993 yılında kurulmuş, kurulduğu tarihten itibaren elektrik pano imalat ve montajında her geçen gün kalitesini arttırarak kulvarındaki çizgisini daha da belirginleştirmiştir.

1999 yılında üretimine ilave olarak kablo kanalları imalatına başlamış ve günden güne büyüyen ve yenilenen ürün yelpazesiyle çizgisini korumayı başarmıştır.

Müşterilerin memnuniyet ve isteklerini ön planda tutarak her eleştiri ve öneriyi dikkatlice dinlemiş tesisini sürekli yenilemiş ve genişletmiştir.

Bulunduğu çizgiden hep ilerisini hedefleyen Gül pano 2.500 m2 kapalı alanda 55 kişilik kadrosu ile daha fazla müşteri ve istihdam için başarılı bir adım atmıştır.

Ciddi yatırımlarla bünyesine kattığı CNC makineleriyle, pano, kanal ve metal alanında olağanüstü estetik ve zor işlemlerinizin tümünü Punch&Laser teknolojisiyle çok kısa sürede tamamlamaktadır.

Üstün teknolojiyle sınırsız kalite adı altında ilkesini belirleyerek; özenle seçili kadrosu ve gelişmiş tesisleriyle, bundan önce olduğu gibi bundan sonrada sizlere hizmet vermeye devam edecektir.