elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
Girasolar Enerji Sistemleri A.Ş Yazdýr

Girasolar Enerji Sistemleri A.Ş

A- A+
21.12.2013 tarihinden itibaren 5139 kez görüntülenmiþtir.


Sektör : Elektrik Üretimi
Telefon : +90 232 251 19
Faks : +90 232 258 01
E-Posta : info@girasolar.com.tr
Web Sitesi : http://www.girasolar.com.tr

Girasolar, Türkiye'nin güneş enerjisi potansiyelini fark eden ilk yabancı şirketlerden biri olarak 2004 yılında kurulmuştur. Yatırımın beklentiyi karşılaması, verimli olması ve uzun yıllar sorunsuz çalışabilmesi için kalitesi kanıtlanmış invertör, montaj sistemi ve trafo ekipmanları kullanılmaktadır.

 

KRINNER(EPC) Çek Cumhuriyeti'nde 2008 yılında kurulmuştur ve toprak vidalama tekniği ile güçlü, güvenilir ve çevre dostu çözümler oluşturmaktadır. Krinner CZ, fotovoltaik enerji santrali yapımı ve inşaatının yürütülmesini üstlenmektedir. PVPP 'nin tasarımı, zeminin test edilmesi, hazırlaması, tam ve kısmi çalıştırılarak panellerinin kontrollerini tamamlamaktadır. Krinner CZ Avrupa genelinde 400 MW kurulu güce sahiptir.

 

Şekil I: 35,4 MWp – Veprek’te Krinner CZ tarafından kurulan Avrupa’daki en büyük 10 GES’ten biridir.

 

Girasolar - Krinner CZ , yüksek güçlü fotovoltaik enerji santralleri kurulumu, optimizasyonu, inşaatı ve sürecin sorunsuz tamamlanması sorumluluğunu üstlenir. Ayrıca, fotovoltaik santrallerin sürdürülebilirliğini ve verimliliğini arttırmak için birinci sınıf kalitede ekipman kullanmakta ve paket çözüm sunulmaktadır. Projeler;  planlama, sistem bileşenlerinin üretilmesi ve yapı montajının tamamlanması, uzmanlık düzeyi yüksek kadro tarafından denetlenmesini, sistem güvenilirliği ve verimlilik bakımını kapsamaktadır.  Girasolar - Krinner işbirliği başarıya ulaşmayı garantilemektedir. Girasolar'ın yenilenebilir enerji sektöründeki 10 yıllık tecrübesi, pazarda edindiği güvenilir marka imajı, mevcut yenilenebilir enerji yasaları ve yürürlülüğüne dair hukuki bilgisi ile Krinner CZ şirketinin Avrupa genelinde tamamlamış olduğu yüksek ölçekli enerji santralli kurulumu tecrübesi süreç sonunda beklentiyi fazlasıyla karşılayan, kaliteli ve uzun ömürlü santraller kurulumunu sağlayacaktır. Krinner CZ'nin yüksek ölçekli santral kurulumu tecrübesi ile Girasolar'ın Türkiye yenilenebilir enerji pazarındaki deneyimi, bilgisi ve yerel bağlantıları mutlak başarıyı beraberinde getirecektir.