elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
Form Şirketler Grubu Yazdýr

Form Şirketler Grubu

A- A+
11.01.2013 tarihinden itibaren 6236 kez görüntülenmiþtir.


Telefon : 0212 286 18 38
Faks : 0212 286 66 48
E-Posta : info@formgroup.com
Web Sitesi : http://www.formgroup.com

 

1965 yılında Ankara’da kurularak çalışmalarına başlayan Form Şirketler Grubu, İklimlendirme ve Yenilenebilir enerji alanında, yaşam ve imalat kalitesini arttıracak cihazların üretim ve temini ile birlikte düzenli bakımını sağlamaktadır. Form Şirketler Grubu’nun merkez ofisi Maslak İstanbul'dadır. Ankara, Antalya, İzmir, Adana ve Bursa’da da bölge müdürlükleri bulunmaktadır.

Klima faaliyetlerinde Merkezi Klima sistemleri ve VRF cihazları temin eden Form Şirketler Grubu, her tür binanın, fabrikaların ve alışveriş merkezlerinin cihaz teminini sağlar, kurulum ve bakım faaliyetlerini gerçekleştirir.

Yerli imalat olarak Günışığı aydınlatma ürünleri, Doğal havalandırma üniteleri, Evaporatif soğutucular ve hava kanalları ürünleri imal eden Form Şirketler Grubu, ayrıca güneşten elektrik elde eden Fotovoltaik sistemlerin projelendirme ve anahtar teslim kurulumunu sağlamaktadır. Form Şirketler Grubu; İklimlendirme, İmalat, Yenilenebilir Enerji ve Bakım-Servis olarak ayrılmaktadır. Form Şirketler Grubu hakkında daha fazla bilgi www.formgroup.com internet adresinden temin edilebilir.