elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
Fatek Otomasyon Arıtma Elektrik Mak. Müh. San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti. Yazdýr

Fatek Otomasyon Arıtma Elektrik Mak. Müh. San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti.

A- A+
06.08.2008 tarihinden itibaren 4557 kez görüntülenmiþtir.


Sektör : Robotik ve otomasyon
Telefon : 02164734936
Faks : 02163873198
E-Posta : hakan.t@fatek.com.tr
Web Sitesi : http://www.fatek.com.tr

Misyonumuz
Müşterilerimize, en yeni teknoloji ürünlerini kullanarak, uluslararası standartlarda verimli ve kaliteli üretim ortamları sunup rekabet güçlerini sürekli kılmaktır.

Vizyonumuz
Ar-Ge, Teknoloji ve Otomasyon alanında hizmetler üreten, çözüm ortakları ve paydaşlarıyla bütünleşmiş, ortak hedef ve beklentileri karşılayan lider bir kuruluş olmaktır.

Şirket profili
Çağımıza damgasını vuran hızlı değişim ve yoğun rekabet, kuruluşlar için tüm kaynakların etken yönetimini zorunlu kılmaktadır.

Üretim sistemlerinin yüksek verimlilik ve kalite ilkeleri doğrultusunda etken yönetimi ise ancak Endüstriyel Otomasyonla sağlanabilmektedir. Endüstriyel Otomasyon, kuruluşlara teknolojinin sunduğu olanaklardan en üst düzeyde yararlanma, hızlı, kaliteli ve çağdaş üretim ortamına sahip olma fırsatı vermektedir.

Teknolojik seçeneklerin büyük bir hızla arttığı günümüzde, Endüstriyel Otomasyonun kuruluşlara getirilerinin arttırılmasının yolu, kuruluşun tamamen öznel koşul ve gereksinimlerine uygun sistem ve yazılımların üretilmesinden geçmektedir.

Deneyimlerimizi sürekli olarak en son yeniliklerle besliyor, kuruluş gereksinimlerinizin analizinden projelendirilmesine, sistem ve yazılım tasarımından üretim ve montajına, aydınlatma tesisatlarından altyapı tesisatlarına kadar her aşamasında size özel çözümler üretiyoruz.


Vizyonunuzu gerçekliğe dönüştürmek, rekabet gücünüzü sürekli kılmak için farklı çözümler arıyorsanız, 1980 yılından beri gelen deneyim ve bilgi birikimimizle sizinleyiz.