elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
ENTES Elektronik Yazdýr

ENTES Elektronik

A- A+
10.03.2014 tarihinden itibaren 9858 kez görüntülenmiþtir.


Sektör : Ölçme, kontrol ve enstrümantasyon cihazları
Telefon : (0216) 313 0110
Faks : (0216) 314 1615
E-Posta : satis@entes.com.tr
Web Sitesi : http://www.entes.com.tr/

Hakkında


ENTES 1983'den beri kompanzasyon, enerji kalitesi, ölçme, koruma & kontrol ve uzaktan izleme alanlarında ürettiği cihazlarla Türkiye'de lider firma konumundadır.
 

 
Enerji Geleceğimizdir ve İsraf Edilmemelidir!

 
ENTES, enerjinin daha verimli, etkin, güvenli ve çevreye duyarlı bir şekilde kullanılmasına katkı sağlamak amacı ile ürettiği ürünler sayesinde elektrik enerjisini daha verimli hale getirip, enerji tüketiminde tasarrufu sağlar ve dolaylı olarak doğal kaynakların ömrünün uzamasına yardımcı olur.
 

 

Enerji Kalitesi İçin Doğru Adres


ENTES, İstanbul'daki üretim tesisinde TSE ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ile üretim teknolojisini sürekli geliştirmekte olup; CE belgeli ürünlerinin kalitesi TSE ve KEMA tarafından belgelendirerek, ileri teknoloji içeren tasarımları, otomasyon yoğun üretimi, satış öncesi ve satış sonrası hizmetleriyle yıllardır müşterilerinin yanında olduğunu ve onlar için var olmaya devam edeceğini defalarca ispatlamıştır.
 

 

Ürünlerimiz


ENTES, Ar-Ge takımı tarafından tasarlanan cihazlar ölçme, izleme, koruma ve kontrol faaliyetlerini sağlayarak, kullanıcının sisteme sürekli müdahale edebilmesini mümkün kılıp, enerji maliyetlerinin azaltılmasına yönelik ürünlerini çeşitlendirmiştir.
 

► Enerji Kalitesi
 Ölçme,
 Kompanzasyon,
 Uzaktan İzleme,
 Koruma ve Kontro
 Bağlantı Ürünleri