elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
ELSİ Elektronik San.Tic. Ltd. Şti. Yazdýr

ELSİ Elektronik San.Tic. Ltd. Şti.

A- A+
22.07.2008 tarihinden itibaren 4013 kez görüntülenmiþtir.


Sektör : Güç kaynakları, İnvertör, Konvertör
Telefon : 0 212 281 41 15
Faks : 0 212 270 64 47
E-Posta : mkarabiyik1973@hotmail.com /satis@elsi.com.tr
Web Sitesi : http://www.elsi.com.tr

1978 Yılında güç elektroniği alanında üretim yapmak amacıyla kurulmuş olan firmamız o tarihlerde teleks ve aydınlatmam sistemleri için inverter ve servo elektronik voltaj regülatörü üretmekteydi.

Gelişen teknoloji ve ve mevcut taleplerin karşılanması doğrultusunda firma 1986 senesinde üretim yelpazesine OFF_LINE ve LINE_INTERACTIVE kesintisiz güç kaynaklarını katmıştır.1991 yılında Kollektif olan firma kuruluşunu limited olarak ve ortak sayısını ve sermayesini artırarak güçlenmiştir.

Firmamız üretimlerinde hem yüksek frekans PWM, hem de kıyıcılı digital faz kontrol teknolojisini kullanmaktadır. Bu teknoloji tamamen kendi bünyemiz içinde geliştirilmişi olması nedeniyle servis ve koruyucu bakım hizmetinde firmamiz hiçbir malzeme ve teknik bilgi sıkıntısı çekmemektedir.

Ayrıca 30 yıllık üretim tecrübesi olan firmamız Türkiye'nin çeşitli sektörlerinde bir çok küçük - orta ve büyük boy işletmesine hizmet vermektedir.

Mevcut kadro yapısı içinde birleştirdiği mühendis ve teknisyenler sayesinde Türkiye'de kullanılmakta marka gözetmeksizin tüm kesintisiz güç kaynaklarının tamir , montaj servis hizmetini sağlamaktadır.