elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
ELEKTRES ELEKTRİK ELEKTROTEKNİK Yazdýr

ELEKTRES ELEKTRİK ELEKTROTEKNİK

A- A+
14.04.2009 tarihinden itibaren 3460 kez görüntülenmiþtir.


Sektör : Elektrik
Telefon : 264 276 64 50
Faks : 264 276 64 52
E-Posta : info@elektres.com
Web Sitesi : http://www.elektres.com

Elektres Elektrik ve Elektroteknik, 2009 yılı itibarı ile kurulmuş ve elektrik malzeme imalatı sektörüne yeni fakat güçlü bir adım atmıştır. Firmamız yeni olmasına rağmen endüstriyel güç dirençleri imalat ve tasarımı alanında çok tecrübeli bir ekip tarafından kurulmuştur. Şirketimiz, yüksek ürün kalitesi, hızlı teslimat ve uygun fiyat politikasını ilke edinmiştir.
Kalite anlayışımızın altında; elektrik iletimi ve izolasyonu, ısı iletimi ve yalıtımı, elektrik ve mekanik malzeme bilgisi ve tecrübesi yatmaktadır. Firmamız, ürünü meydana getirecek malzemelerin sahip olmaları gereken uluslararası standartları göz önüne alıp, istenilen kalite standardında üretim gerçekleştirmektedir.

Ürünlerimizin çoğunun kullanım amaçları gereği hızlı tedarik edilmesi gerekliliğinin bilinciyle hareket ederek, hızlı üretim ve erken teslim idealimize uygun bir üretim donanımı ve anlayışı ile hareket etmekteyiz.

Ekibimizin uzun yıllara dayanan ar-ge tecrübesinin, bugün Elektres’ de güvenilir tasarım ve üretimle hayat bulması bize üretimde esneklik sağlamaktadır. Özel tip rezistans ve direnç talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Endüstriyel güç dirençlerinde kaliteli, hızlı ve ekonomik çözümler için; sektörün yeni ismi Elektresle çalışmanız dileğiyle…