elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
Dampa Enerji Ltd.Şti. Yazdýr

Dampa Enerji Ltd.Şti.

A- A+
24.06.2008 tarihinden itibaren 4588 kez görüntülenmiþtir.


Sektör : Mühendislik, proje ve taahhüt
Telefon : 02124657070
Faks : 02124657470
E-Posta : info@dampa-energy.com
Web Sitesi : http://ww.dampa-energy.com

Dampa Grup 1965 yılından bugüne hizmet vermekte olduğu Türk sanayine, enerji danışmanlığı ve mümessilliği hizmetlerinde bir çok başarılı projeye imza atan girişimci ve danışmanları bünyesine katarak 2007 yılında Türkiye‘de Dampa Enerji Ltd.Şti. kurulmuştur.

Dampa Enerji Ltd.Şti. dünyada ve Türkiye’de sektörde yatırım yapmak isteyen şirketlere ticari mümessillik kapsamında makine ve ekipman tedariği yanında projeler ve finansmanı için servis ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Dampa Enerji ABD, Almanya, Çin , Hindistan , Rusya ve İspanya’nın büyük ve güçlü şirketlerinin Türkiye temsilciliklerine sahiptir.

Dampa Enerji Ltd.Şti. organizasyon yapısı ve deneyimli kadrolarıyla müşterilerine en iyi hizmeti sunmaya odaklanmış olup,hizmet anlayışı gereği her müşterisi için özel servis anlayışını benimsemiştir.

Dampa Enerji sektörde ki birikim ve deneyimlerini müşterileriyle paylaşmak için modern ve donanımlı ofislerinde, konusuna hakim yabancı dil bilen profesyonel kadrolarıyla hizmetinize hazırdır.

Yönetim ve çalışanlarımız konularında uzman olup, uzun süreli birçok özel ve devlet kuruluş tecrübesine sahip , üst düzey yöneticilik yapmış kişilerden oluşmaktadır.