elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
Cedetaş Elektromekanik Sanayii Ve Ticaret A.Ş Yazdýr

Cedetaş Elektromekanik Sanayii Ve Ticaret A.Ş

A- A+
20.05.2008 tarihinden itibaren 8270 kez görüntülenmiþtir.


Sektör : Elektrik malzeme ve ekipmanları
Telefon : 0 216 311 47 00
Faks : 0 216 311 47 05
E-Posta : satisc@cedetasas.com.tr
Web Sitesi : http://www.cedetasas.com.tr/

Elektromekanik alanında Tasarım ve Müşavir Mühendislik yapmak üzere 1958 yılında kurulmuş ve CEDETAŞ ELEKTRİK adı ile faaliyete başlamıştır. 1967 yılında endüstri tesislerine işletme ve bakım konusunda Müşavir Mühendislik servisi başlamıştır. 1974 yılında Cedetaş Elektrik CEDETAŞ MÜHENDİSLİK ve MÜŞAVİRLİK Ltd. Şti. adı altında şirketleşmiştir. 1982 yılında başlayan elektronik ve elektromekanik üretim faaliyetleri 1986 yılından bu yana CEDETAŞ ELEKTROMEKANİK SANAYİİ ve TİCARET A.Ş. bünyesinde devam etmektedir.

CEDETAŞ müşteriye özel metal ve cam işinde dünya çapında bir üreticidir. CEDETAŞ; avizeler aydınlatma ürünleri ve bakır, prinç, bronz paslanmaz çelik üzerine geleneksel motifler taşıyan dekoratif metal işleri üretmektedir. Kristal ve renkli camları ile avize süslemesi de yapılmaktadır.

Elektrik ve elektronik alanda; acil durum aydınlatma sistemleri (bilgi ve yönlendirme armatürleri , acil durum aydınlatma armatürleri, acil durum aydınlatma üniteleri), yaklaşım sensörleri (proximity switch), alçak gerilim, orta gerilim ve otomasyon elektrik panoları, aydınlatma elemanları üretimini her yıl dahada geliştirerek sektöründe önder firma konumuna yerleşmiştir.

Avrupa'nın aydınlatma sektöründe önemli firmalarının mümessilliklerini başarı ile yapmaktadır.

Dünyanın ani aşırı gerilime karşı koruma sistemleri konusunda lider konumda olan DEHN&SOHNE firmasının mümessilliğini yıllardır sektöre mühendislik, danışmanlık ve çözüm sunma yoluyla sürdürmektedir.

CEDETAŞ ELEKTROMEKANİK SANAYİİ ve TİCARET A.Ş. Ortadoğu, Avrupa, Asya ve Afrika dahil dünyanın bir çok yerinde sayısız projeyi başarıyla tamamlamıştır.