elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
Barika Elektrik Elektronik Ltd.Şti. Yazdýr

Barika Elektrik Elektronik Ltd.Şti.

A- A+
15.07.2008 tarihinden itibaren 4629 kez görüntülenmiþtir.


Sektör : Elektrik malzeme ve ekipmanları
Telefon : 216 540 37 30
Faks : 216 540 99 38
E-Posta : ugur@barika.com.tr
Web Sitesi : http://www.barika.com.tr

Özellikle enerji takibi ve otomasyona dönük çalışmalar için gerekli cihaz ve yazılımların sadece yurtdışından tedarik edilebilmesi ve çok pahalı oluşları, bizi bu konuda çalışmaya yönlendirmiştir. Üretimleri devam eden bütün üst sınıf cihazlarımızın uzak noktalardan takibi için gerekli bilgisayar yazılımları da tarafımızdan hazırlanmıştır. Bu yazılımlar sayesinde kullanıcıya enerjiyi herhangi bir noktadan internet ya da GPRS vasıtasıyla takip edebilme imkanı da sağlanmıştır.

Enerji Analizörleri, uzaktan kumanda edilebilecek şekilde 8 giriş ve 8 çıkışı ile bir çok uygulamanın vazgeçilmezi olmuştur. Cihaz aldığı uyarı sinyalleri ile herhangi bir sisteme enerji alıp verme komutu vererek sürekli takip edilmesi gereken noktalarda kuruluşların en büyük yardımcısı olmaktadır.

24 kademeye kadar kompanzasyon yapan çift işlemcili Reaktif Güç Kontrol Rölesi, 2008 den itibaren daha da düşürülecek oranları sağlayabilecek en ideal çözüm olacaktır. Hızlı değişen ve dengesiz yükler için monofaze kompanzasyon seçeneğimiz de konusunda bir ilktir.