elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
Aydınlatmalar Yazdýr

Aydınlatmalar

A- A+
12.03.2009 tarihinden itibaren 3209 kez görüntülenmiþtir.


Sektör : Elektrik
Telefon : 02123525935
Faks : 02123525936
E-Posta : info@aydinlatmalar.com
Web Sitesi : http://www.aydinlatmalar.com

AYDINLATMALAR.COM ® TÜRKİYE’NİN İLK ONLINE AYDINLATMA MERKEZİ ®’dir.

AYDINLATMA ÜRÜNLERİN İhizmetlerini internet platformunun online avantajları ile birleştirerek üyelerine sunmayı amaçlamaktadır.

AYDINLATMALAR.COM ® sektöründe İlk Network Oluşumu olarak üyelerine 10.000’in üzerinde ürün ve sistemi profesyonel hizmetler ayrıcalığıyla sunar.

AYDINLATMALAR.COM ® Ürünlerinin birinci elden perakende satışı ile üyelerine ekonomik avantajlar sağlar. Merkezcil sistem,ürünlerde teslimat sürelerini ve maliyetleri minimuma indirir.

Politikamız: TEK MERKEZ, TAM ÇÖZÜM , EN UYGUN BÜTÇE ‘dir.

Üyelerine farklılık ve avantajlar sağlamayı hedefleyen oluşumumuz, ARKİNEWS POSTA hizmeti ile üyelerimize yeni kampanya haberleri, yeni ürünleri, aydınlatma trendlerini sunar. ÜYE BONUS PROGRAMI ile üyelerimizin satın alma gerçekleştirdikçe kazandıkları ekstra iskonto ve avantajları düzenler.

AYDINLATMALAR.COM ®, %100 web tabanlı yapısıyla üyeler, tedarikçiler, bayiler ve çalışanlar arasında gerçek zamanlı ve tümleşik iş yapma olanağı sağlar. Bu altyapının gücü e-business sistemiyle yönetilen, tasarım ve aydınlatma alanında tecrübeli ve köklü bir e-şirket yapısına dayanmaktadır.