elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
ARTronic Elektronik San. Müm. Tic. A.Ş. Yazdýr

ARTronic Elektronik San. Müm. Tic. A.Ş.

A- A+
24.06.2008 tarihinden itibaren 4779 kez görüntülenmiþtir.


Sektör : Güç kaynakları, İnvertör, Konvertör
Telefon : +90 216 365 8221
Faks : +90 216 592 4440
E-Posta : artronic@artronic.com.tr
Web Sitesi : http://www.artronic.com.tr

ARTronic, kurulduğu 1995 yılından bugüne dek, her şeyden önce "Mutluluk" üretmeyi ana politikası olarak benimsemiştir. Bu mutluluk anlayışı, geniş bir çember olarak, ARTRONIC'in işbirliği yaptığı dünyanın bilinen markalarının üreticisi olan partnerlerinin mutluluğunu, yurt içinde ve yurt dışında birlikte çalıştığı bayi/iş ortaklarının mutluluğunu, üretimde bulunduğu eko-sistem içersinde doğanın mutluluğunu gözetirken, aynı zamanda ARTronic' ten hizmet ve ürün satın alan son kullanıcılarının mutluluğunu ve ARTronic takımı içinde yer alan kendi çalışanlarının mutluluğunu da kapsar. ARTronic, aynı sektörde ticari faaliyette bulunduğu rakiplerinin mutluluğu içinde aynı duyarlılığı göstererek, onların mutluluğunu zedeleyecek, olması gereken rekabet şartlarının dışındaki davranış ve yaklaşımlardan da şiddetle kaçınır.

ARTronic' in bu "Global Mutluluk" anlayışı, kuşkusuz, bireysel olarak insan olmanın, kurumsal anlamda da insan yararına düşünce, hizmet ve ürün üretmenin evrensel nitelikleriyle de birebir örtüşür.

Bu bağlamda ARTronic olarak, Türkiye'de ve Dünyanın çeşitli pazarlarında mümessili ve dağıtıcısı olduğumuz Global Marka Üreticilerinin ilkelerine bağlı kalarak, onları gerektiği gibi yüksek bir prestijle temsil etmeyi,

Yurt içinde ve dışında işbirliği yaptığımız bayilerimizi bir iş ortağı olarak değerlendirerek, onlara her türlü desteği verip, her zaman onlara dürüst davranmayı,

Üretim, Satış, Servis, Dağıtım proseslerinde doğaya zarar vermeyerek, çevreyi korumayı,

Koşullar ne olursa olsun, normal rekabet şartları içinde kalarak, rakiplerimize zarar verecek yaklaşımlardan kaçınmayı,

Bizden ürün ve hizmet alan müşterimizin sorunlarına duyarlı olup, onlara her zaman kaliteli ürün ve hizmet sunmayı,

Çalışanlarımızın haklarına saygı göstererek, onlara en uygun iş ve çalışma koşullarını sağlamayı,

Üçüncü kişiler önünde taahhüt ederiz.

Biliriz ki, mutluluk paylaştıkça çoğalan tek değerdir; Ve bizim mutluluğumuz en fazla başkasının mutsuzluğunun sınırına dek genişleyebilir.