elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
ARI Elektrik San. Tic. Ltd. Şti. Yazdýr

ARI Elektrik San. Tic. Ltd. Şti.

A- A+
08.05.2009 tarihinden itibaren 4837 kez görüntülenmiþtir.


Sektör : Mühendislik, proje ve taahhüt
Telefon : +90 324 221 88 10
Faks : +90 324 221 61 15
E-Posta : info@arielektrik.com

Arı Elektrik, kurulduğu yıldan beri pano imalatı, anahtar teslim endüstri elektrik tesisleri ve AG/OG şalt merkezleri tesisleri yapmıştır.

Şirketin ana hedefi müşterilere dünya standartlarında kaliteyi sunmaktır. Kalite konusundaki düşüncemiz "KALİTE İNSANIN KENDİSİNE OLAN SAYGISIDIR." sloganı ile dile getirilmiş ve bu slogan bizi tanıyan çok sayıda insanın bizi bu sloganla eş anlamlı tanımasını sağlamıştır.

Arı Elektrik, Mersin-Adana karayolu 10.km'de faaliyettedir. Kadromuzda yeterli sayıda elektrik mühendisi, tekniker ve teknisyen çalışmaktadır. Şirketimiz uzun yıllardan beri Philips'in uygulama partneridir. Ayrıca Siemens'in Elektrosistem ve Sivacon Franchising partneridir. Siemens marka modüller ve tip testli; Sikus, Sivacon 8PT 152 ve 8 PU 152 panolarını yapma lisansına sahiptir. Hensel International GmbH'ın bölge ve plastik modüler pano uygulama partneridir.

Şirketimiz TSE'den alınma TS 3367 ve EN 60439 standart belgeleri ile RW TÜV'den alınma EN ISO 9001:2000 kalite güvence sistem belgesine sahiptir. Doğu Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde kendi sektöründe TSE ve ISO sertifikasını alan ilk firmayız.

Arı Elektrik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., 1976 yılından beri elektrik panoları ve sac trafo köşkleri imalatı ile anahtar teslim elektrik projeleri yapmaktadır. Firmamız ayrıca, onlarca iş kolunda uzmanlaşmış kadrolara sahiptir. AG/OG şalt merkezleri imalat ve tesisi, ağır sanayi, kimya endüstrisi, cam endüstrisi, tekstil endüstrisi, gıda endüstrisi, makine imalat sanayi, alışveriş merkezleri, otel, tatik köyü ve hastane elektrik tesisleri, tarihi eser dekortif aydınlatması ihtisas sahibi olduğumuz konulardan bir kaçıdır.