elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
ANKA ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Yazdýr

ANKA ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

A- A+
14.06.2013 tarihinden itibaren 5108 kez görüntülenmiþtir.


Sektör : Elektrik malzeme ve ekipmanları
Telefon : 02122220061
Faks : 02122220170
E-Posta : info@ankamuh.com
Web Sitesi : http://www.ankamuh.com

 Anka Mühendislik, 10 yılı aşan satış konusunda sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi,  siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren elektrik malzeme satış konusunda faaliyet gösteren uzman kadroya sahip olan şirketimiz ulusal ve uluslar arası BRADY,  EATON,  EAE,  EFEN,  EBMPAPST, GREENLEE,  HENSEL,  HELLERMANNTYTON,  HİMEL,  IBOCO,  KLAUKE,  KLEMSAN,  KRAUS & NAİMER,  METE ENERJİ,  PHOENİX CONTACT,  SCHRACK,  JUNG,  SEVAL KABLO birçok markanın temsilciliğini yapmaktadır.
 
       Tüm Bunların yanı sıra ANİPA Markası ile;
Pano kliması, termostat, pano ısıtıcıları, plastik pano, tepe fanları, fanlı filtreler, izole trafolar, şönt reaktörler, harmonik reaktörler, pirinç kablo rakorları, galvaniz spiral borular, pvc spiral borular, ikaz lambaları, tepe fanları, fan, fanlı filtreler, izolatör, hareketli kanallar gibi birçok malzeme üretimi ve ithalatını yapmaktayız.
 
       Ayrıca Firmamız birçok alanda kullanılabilen etiketleme çözümleri sunar. Bunlardan bazıları;
Kablo etiketleri, klemens etiketleri, pano içi ürünlerin etiketlenmesi, buton ve sinyal lambalarının etiketlenmesi, yapışkanlı/yapışkansız Kazıma (Engraving) Etiket ürünleri…
 
       Anka Mühendislik,
       Kurulduğu günden itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede satış ve satış sonrası hizmetlerinde sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.
 
       Firmanın değişmez prensipleri daima kalite ve çözüm odaklı hizmet,  zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Müşterisine alternatif çözümler sunarak bir satın alma departmanı gibi çalışmaktadır. Firmamızın birçok ilde bulunan bayi ağı sayesinde şehir dışında olan şantiyelere bulunduğu yerden çözümler sunabilmektedir.
 
       Satışta başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalite prensibiyle çalışan ANKA Mühendislik,  gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.