elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
AK GROSS Yazdýr

AK GROSS

A- A+
01.08.2008 tarihinden itibaren 4021 kez görüntülenmiþtir.


Sektör : Mühendislik, proje ve taahhüt
Telefon : 212 222 44 55
Faks : 212 222 77 00
E-Posta : destek@akgross.com
Web Sitesi : http://www.akgross.com

Ak Yapı Elektrik Elektronik Proje Taahhüt ve Turizm Sanayi Ticaret Limited Şirketi yurt içi ve yurt dışında ki çeşitli firmalarda geçen 12 yıllık bir çalışma hayatından sonra 1998 yılında kuruldu.

Kuruluş tarihinden bu yana AK YAPI ELEKTRİK sektöründe gün geçtikçe yükselen bir performansla kısa sürede büyük projelere imza atmıştır.

AK YAPI ELEKTRİK' te değer verilen prensiplerden en başta gelenleri; yapılan işte en mükemmeli yakalama isteği, ilişkilerde dürüst olma, açık olma, başta çalışanlar ve müşteriler olmak üzere ilişkide bulunduğumuz tüm kişi ve kuruluşlarla olan münasebetlerimizde saygılı ilişkiler kurma ve sürekli gelişime açık olup, bunun sonsuz olduğunu kabul etmektir.

Tüm bunların sonucunda kısa sürede yapmış olduğumuz projelerle gurur duyduk. Hiç şüphesiz ki bu hedeflere ulaşmanın yolu teknolojinin yakın takibinden geçmektedir. Bu bilinçle her düzeyde çalışanlarımızın kendi konularında uzmanlaşmalarına ve gelişimine özen gösterilmektedir.

AK YAPI ELEKTRİK' in başarısının altında hedeflerinin doğru olduğuna inanan, takım çalışmasının önemini kavramış, şirketin değerlerinden taviz vermeyen, ilkeli ve dürüst bir ekip yatmaktadır.

AK YAPI ELEKTRİK' in gelecekteki başarılarının da şirket değerlerimize sahip çıkan bu ekibin eseri olacağına inanmaktayız.

Şirketimiz teknoloji ve piyasalardaki değişimlere ayak uydurmak için değil, geleceği kendine özgü yöntemlerle biçimlendirmek için hep var olacaktır.

"AKGROSS" AK YAPI ELEKTRİK ELEKTRONİK PROJE TAAH. VE TURZ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. NİN MARKASI DIR