elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
2M Kablo San. ve Tic. A.Ş. Yazdýr

2M Kablo San. ve Tic. A.Ş.

A- A+
06.02.2009 tarihinden itibaren 29940 kez görüntülenmiþtir.


Sektör : Kablo, tel ve kablo taşıma sistemleri
Telefon : 0(212) 672 73 14 - 4 Hat
Faks : 0(212) 672 73 12
E-Posta : info@2mkablo.com
Web Sitesi : http://www.2mkablo.com

2M KABLO

 
Müşteri odaklı hizmet anlayışına ve sürekli gelişime inanan 2M KABLO, zaman içinde bu yönleriyle tanınmış ve kablo sektöründe kalite, güven, başarı ve ilklerin simgesi olmuştur.  
 
2M KABLO 1993 yılında İstanbul'da kurulmuş olup 2012 yılı itibariyle Silivri'deki yeni tesislerinde faaliyet göstermektedir. 2M KABLO yeniliğe ve gelişime açık genç, aktif ve uzman bir kadro ile çalışmaktadır.

İstanbul’da Perpa Ticaret Merkezinde Yurtiçi Satış Merkezi,
Ankara’da Satış Ofisi,
Antalya,
Adana,
Bursa,
İzmir’de satış noktaları, 
Moskova’da 2005 yılından itibaren bir satış ofisi ve depo ile hizmet vermekte. 
 
Kuruluşundan itibaren alçak gerilim kablolarını “2MKAB” markasıyla üretmekte olan 2M KABLO daha sonra ses ve görüntü kablolarını “LOOKAB”, yangına dayanıklı kabloları ise “FireKab” markası adı altında toplamıştır.
 

 

Başlıca Ürün Grupları


 
Geniş ürün yelpazesi ile kablo sektöründe aktif rol oynayan 2M KABLO, ulusal ve uluslararası standartlara göre ürettiği ürünlerin yanı sıra, özel müşteri şartnameleri ve isteklerine göre de dizayn yapmaktadır.
 
 

Kalite Belgeleri, Laboratuvar ve Sistem


2M KABLO ISO 9001:2008 ve ISO 14001 (WSC ve LPCB) sistem sertifikası yanı sıra TSE, TSEK, GOST (Rusya), Rus Yangın , LPCB (İngiliz)  ve VDE (Alman) ürün sertifikalarına sahiptir. 2M KABLO ürünleri üretimin her aşamasında yetkin kadrosu ile modern test cihazları kullanarak standartların gerektirdiği tüm kontrolleri kendi bünyesinde oluşturduğu laboratuarında gerçekleştirmektedir. Bunlardan bazıları korosif gaz ve duman yoğunluğu testleri, yangına dayanıklılık testleri, UV dayanım, oksijen endeksi, yağ dayanımı ve diğer tüm elektriksel ve fiziksel testlerdir.
 

Sosyal Sorumluluk


2006 yılından itibaren her yıl üniversite ve meslek liselerinde okuyan maddi imkanı yetersiz başarılı öğrencilere topluma faydalı bireyler yetiştirmek amacıyla firmamız tarafından burs verilmektedir. Özellikle ilkokullara eğitim araç-gereçleri ve meslek liselerine teknik malzeme ihtiyacı sağlanmaktadır.

Eğitime, çevreye duyarsız kalmayan ve en büyük yatırımın insana yapılan yatırım olduğunun bilincini taşıyan 2M KABLO, tüm dünyada ve ülkemizde sayısız çocuğun beslenme, eğitim ve korunma gibi temel ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik uygulamalar yürüten ve çocuk haklarını esas alan faaliyetler geliştiren UNICEF’in promosyon ürünlerini kullanarak ülkemiz ve dünya çocuklarına katkı sağlamış oldu. 

 

Sosyal Medya