elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Enerjiniz koruma altında!

Türkiye’nin enerji çözümleri markası Tunçmatik, üstün korumalı yeni çözümlerini tüketicisinin kullanımına sunmaya devam ediyor.A- A+
26.05.2008 tarihli yazı 2228 kez okunmuştur.

Güç elektroniği lideri Tunçmatik, ev kullanıcısından, bilgisayar ve değerli elektronik cihaz kullanıcılarına kadar herkese uygun olan enerji koruma prizlerini pazara sunuyor. Hedeflerinin tüketicisine herzaman çözüm sunmak olduğunu söyleyen Tunçmatik Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özer ' Geçmişte sadece A, A+ statüsündeki insanların kullandığı bir ürün olan enerji koruma prizleri, ürünün yaygınlaşmasından sonra tüm statülere hitap etmeye başladı. Tunçmatik olarak kaliteyi uygun fiyatla buluşturarak pazarda aranan marka olmayı hedefliyoruz ' dedi.

Basitçe Korunun

Beyaz ev eşyaları ve bilgisayar bileşenleri aşırı gerilimler altında zarar görebilen sistemlerdir. Tunçmatik enerji koruma prizleriyle cihazlarınızı yüksek gerilimden, elektrik hattından cihazlarınıza gelen zararlı parazit ve gürültüden , sizi ise yüksek gerilimin sebep olabileceği yangın, kısa devre, elektrik çarpması gibi risklerden koruyor. Ayrıca fax-modem, telefon hattı üzerinden gelebilecek yüksek gerilime karşı da koruması bulunuyor.

Kablolara Takılıp Düşmeye Son!

Grup prizler evde, ofiste priz adedinin yetmediği her yerde kullanım kolaylığı sunan ve mekanları kablo karmaşasından kurtaran çözümlerdir. Tunçmatik pazara sunduğu enerji koruma prizleriyle, sizi kablolara takılıp düşmekten koruyor. Güvenli bir priz çoklama sistemiyle pazarda bir adım öne geçiyor.

Enerji koruma prizlerinin kurulumu standart bir grup priz kurulumu kadar kolay. Kaliteyi uygun fiyatla buluşturarak sunan Tunçmatik, ürüne 2 yıl servis garantisi veriyor.Elektrikport