elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Bulut bilişim sektörünün ilk kapsamlı sistemi HP'den

HP, özel bulut sistemlerinin sadece 30 günde kurulmasını sağlayan bulut çözümü HP CloudStart’ı duyurdu. CloudStart sektörün ilk tam kapsamlı bulut bilişim seçeneği olarak öne çıkıyor.A- A+
19.09.2010 tarihli yazı 3381 kez okunmuştur.

HP, özel bulut sistemlerinin sadece 30 günde kurulmasını sağlayan bulut çözümü HP CloudStart'ı duyurdu. CloudStart sektörün ilk tam kapsamlı bulut bilişim seçeneği olarak öne çıkıyor.

HP Tümleşik Altyapılar sistemi üzerine kurulan CloudStart, özel bulut sistemlerinin kurulmasını kolaylaştırıyor ve hızlandırıyor. Donanım, yazılım ve hizmetlerden oluşan HP CloudStart, işletmelerin ortak bir portal üzerinden kullandıkça öde hizmetlerini güvenilir bir şekilde sunmasını sağlıyor. CloudStart, aynı zamanda yeni hizmetlerin otomatik olarak ölçeklenebilmesine ve sunulmasına da olanak tanıyor. Kullanım ve geri ödeme raporlarına anında erişim özelliği, müşterilerin özel bulut sistemlerini genel bulut sistemleri gibi işletmesini mümkün kılıyor.

HP'nin açık mimari yaklaşımı, müşterilerin özel bulut sistemlerini üçüncü parti kurumsal portallara, genel bulut hizmetlerine, kullanım faturalama paketlerine ve çoklu platform kaynak yönetim araçlarına entegre etmesini sağlıyor.

HP Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Teknoloji Hizmetleri Genel Müdürü Gary M. Budzinski, 'Müşteriler, kurumlarının ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabilmek için bizden uygulamaları son derece esnek bir özel bulut ortamı üzerinden sunma yeteneğine sahip dahili hizmet sağlayıcılar olmalarına yardım etmemizi istiyorlar. HP, CloudStart ile müşterilerin uygulamalarını özel bulut bilişim için şimdiden optimize ederken, gelecekte de kapsamlı, açık ve karma ortamlara yönelik bir platform sağlamalarına olanak tanıyor' diyor.Techno-Labs


GÜNÜN FİRMASI