elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Bu defa serinletecek!

Türkiye ısıtma pazarına, İnfrared Teknoloji ile ısınma kavramını getiren UFO, bu defa yaz aylarında klimaya rakip olacak bir ürünle tüketicinin karşısına çıktı.A- A+
04.06.2008 tarihli yazı 1920 kez okunmuştur.

Dağlarda ve şelalelerde bulunan negatif iyonların insanlara olumlu etkileri düşünülerek tasarlanmış ve geliştirilmiş UFO Air Technology, sağlık faktörü yanında enerji tasarrufu da sağlıyor. UFO Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Yeşil, Air Technology ürünlerinin özelliklerini anlattı. Klimanın çözüm üretemediği alanlar için söz konusu ürünü geliştirdiklerini kaydeden Yeşil, uzun ömürlü bu ürünün yaz sıcaklarında farklı bir yöntemle serinleteceğine dikkat çekerek, iyonizerli sistemi hizmete sunduklarını aktardı.

Beş farklı üründen oluşan UFO Air Technology grubu içerisinde soğuk buharla serinleten portatif vantilatör, portatif iyonizerli ferahlatıcı vantilatör ve iki ayrı modelde iyonizerli ferahlatan kule vantilatör bulunuyor. Ürünlerin fiyatları ise 90 ile 149 YTL arasında değişiyor. Şirketin yaptığı açıklamaya göre ürünler, serinletmeyi doğal ferahlatma yolu ile yapıyor. Bu arada hava temizliğini sağlamak üzere negatif iyon özelliği taşıdığı için havadaki artı yüklü alerjen bakteri ve kirleri çekerek topluyor, büyüyerek havada asılı kalamayacak kadar ağırlaşan bu moleküller ve partikülleri çökerterek solunum ortamından uzaklaştırıyor. Dekoratif, uzaktan kumandalı, emniyetli ve uzun ömürlü ürünler aynı zamanda az elektrik tüketiyor. Serinletirken nemlendirmeyi, ferahlatırken üşümemeyi ve hasta etmemeyi de garanti ediyor.