elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Bosch elektrikli el aletleri 80. yılını kutluyor

Bosch Elektrikli El Aletleri yetkili bayilerinden ya da yapı marketlerden IXO satın alan herkes, düzenlenen kampanya ile takvim ve saat fonksiyonlu bir dijital çerçeve kazanıyor.A- A+
11.08.2008 tarihli yazı 2777 kez okunmuştur.

Bosch Elektrikli El Aletleri yetkili bayilerinden ya da yapı marketlerden IXO satın alan herkes, beraberinde verilen formu doldurarak, form üzerindeki adrese gönderdiğinde takvim ve saat fonksiyonlu bir dijital çerçeve kazanıyor. 1 Ağustos – 30 Eylül devam edecek olan kampanya ile Bosch Elektirikli El Aletleri 80. Yılını tüketicileri ile birlikte kutlamaya devam ediyor.

IXO: Dünyada 7.000.000 adet satılan küçük dev


2003 yılında Bosch tarafından satışa çıkarılan IXO vidalama makinesi, yaklaşık yedi milyon adet satıldı. Evde, bahçede veya amatör montaj ve vidalama işlemlerinde yardımcı olan akülü vidalama cihazı 300 gram olan ağırlığı ile erkeklerden olduğu kadar kadınlardan da rağbet görüyor. IXO, lityum-iyon aküsü sayesinde kullanılmadığı zaman bataryası hiç boşalmadığından, şarj edildikten bir yıl sonra bile kullanıma hazır. Hafıza kaybı etkisine sahip olmayan bu akıllı cihaz, zarar görmeden her zaman şarj edilebiliyor. IXO'nun diğer çekici özellikleri arasında ise LED çalışma aydınlatması, akü için şarj göstergesi, çalışma yönünü gösteren aydınlatma ve manyetik vidalama adaptörü yer alıyor.

GÜNÜN FİRMASI