elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Alcatel-Lucent Azerbaycan'a Yeni Müdür

Bilişim sektörünün deneyimli isimlerinden Levent Özbilgin, Alcatel-Lucent Azebaycan Ülke Müdürlüğüne getirildi.A- A+
18.08.2010 tarihli yazı 3859 kez okunmuştur.

Alcatel-Lucent Teletaş'ın yönetim kadrosunda yeni bir atama yaşandı. Bilişim sektörünün deneyimli isimlerinden Levent Özbilgin, Alcatel-Lucent Azebaycan Ülke Müdürlüğüne getirildi.

Levent Özbilgin kimdir?

1996 yılında İTÜ İşletme Mühendisliği bölümünden mezun olan Levent Özbilgin, 1998 yılında George Washington University'de İşletme Yüksek Lisans (MBA) programını tamamladı. Kariyerine yüksek lisans programı sırasında SOTAS (Subex) şirketinde 5 yıl süresince Fraud Management ve Revenue Assurance alanlarında ürün yöneticiliği yaparak başlayan Özbilgin, ECtel şirketindeki Fraud Management ve Yasal Takip konularında danışmanlık deneyiminin ardından 2004 yılında Telenity'ye katıldı. Telenity'de Global Ürün Geliştirme ve Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlenen Özbilgin, son olarak Atos Origin şirketinde Vodafone Türkiye'den Sorumlu Müşteri Operasyonları Yöneticiliği görevini yürütüyordu.

Alcatel Teletaş Telekomünikasyon End.tic. A.ş. Hakkında:

Alcatel-Lucent, tüm dünyada servis sağlayıcıların; işletmelerin; savunma, enerji, sağlık, ulaşım gibi stratejik sektörlerin ve hükümetlerin güvenilir dönüşüm ortağı olup, son kullanıcılara ses, veri ve video iletişimi hizmetleri sunmaya yönelik çözümler sağlamaktadır. Sabit, mobil ve yakınsak genişbant iletişim şebekelerinin yanı sıra IP teknolojileri, uygulamaları ve hizmetlerinde de bir lider olan Alcatel-Lucent, iletişim sektörünün en büyük yenilik merkezlerinden biri olan Bell Laboratuvarları'nın rakipsiz teknik ve bilimsel uzmanlığından yararlanmaktadır. 130'u aşkın ülkede faaliyet gösteren ve sektördeki en deneyimli global hizmetler organizasyonuna sahip bulunan Alcatel-Lucent, global erişimi olan yerel bir iş ortağıdır. 2009 cirosu 15,2 milyar avroya ulaşan Alcatel-Lucent'ın merkez ofisi Fransa'dadırŞirket Haberleri