elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Schneider'den teknisyen ve montajcılara eğitim

Schneider Electric 16 Ağustos 2008 Cumartesi günü Küçükbakkalköy ofisinde elektrik teknisyenleri ve elektrik montajcılarının katıldığı bir eğitim düzenledi.A- A+
18.08.2008 tarihli yazı 5576 kez okunmuştur.


Schneider Electric'in bu yıl düzenlediği 8. eğitim 16 Ağustos 2008 Cumartesi günü 28 kişilik bir katılımla gerçekleşti. Eğitimin ilk bölümünde Schneider Electric Pazarlama Müdürü İlker İşgör Schneider Electric ile ilgili genel bilgilendirme sunumu yaptı. Teknik eğitim bölümünde ise Alibeyköy Endüstri Meslek Lisesi hocalarından Ömer Coşkun topraklama sistemleri, kablolama, elektrik tesisat tipleri, akıllı ev tesisatı, dimmer tipleri, tv prizleri ve tesisat tipleri, data kablolama, alçak gerilim koruma cihazları hakkında bilgiler verdi.

Schneider Electric Pazarlama Müdürü İlker İşgör eğitimin amacının Schneider Electriği tanıtmak olduğunu belirtti. İşgör 'Elektrik teknisyenleri ve montajcılar genelde günlük işlerinin arasında bu tip teknik konuları araştırmaya vakit bulamıyorlar. Güncel bilgiler edinmek, yeni ürünleri tanımak istiyorlar. İş yaptığımız müşterilere daha farklı neler sunabiliriz diye düşünüyorlar. Taleplerini eğitimden sonra dağıttığımız formlara yazmalarını istiyoruz. Gelen verilere göre bir sonraki eğitimde sunulacak bilgileri güncelliyoruz. Şuana kadar gelen talepler daha çok akıllı ev uygulamaları, tv piriz tesisat uygulamaları, kaçak akım cihazları ile ilgili uygulamalar konusunda oldu. 2008 sonuna kadar İstanbul içerisinde eğitimlere devam edeceğiz. 2009 yılında bu eğitimler Türkiye çapına yayılacak.' diye konuştu.

Schneider Electric'in dokuzuncu eğitimi 23 Ağustos 2008 Cumartesi günü Küçükbakkalköy ofisinde verilecek.Elektrikport
GÜNÜN FİRMASI