elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Saatte 30 CD basabilen cihaz

Baskı teknolojileri ve dijital görüntüleme alanının önde gelen markalarından Epson, uzmanlığını bir adım öteye taşıdı.Mini bir CD fabrikası gbi çalışan cihaz geliştirdi.A- A+
09.10.2009 tarihli yazı 4266 kez okunmuştur.

Şirket, CD/DVD üzerine, optik veri depolama, kayıt yaparak yazdırabilen ürünü Discproducer (Disk Üreticisi) PP-100N Security'yi pazara sundu. Mini bir CD 'fabrikası' gibi çalışan cihaz ile CD'nin etiket, basımı ve yazdırılması sadece 2 dakikada hazırlanıyor.

Epson tarafından ilk defa pazara sunulan PP-100N'de olduğu gibi PP-100N Security de seri veya ayrı ayrı CD yazdırma ve optik basım imkanı bulunuyor. Şirketin geliştirdiği güvenlik özelliği sayesinde, veriler dahili ağa varır varmaz şifreleniyor. Böylece, uygulama sayesinde veriler, ana üniteye yetkisiz giriş yapılsa bile, kullanılmaz hale geliyor. Kısacası veriler, yazdırma işleminin hemen öncesinde deşifre ediliyor.Her ikisi de ağ uyumlu olan Epson PP-100N ve Epson PP-100N Security cihazları, farklı istasyonlardan da kontrol edilebiliyor. Bu da birden fazla kullanıcının cihaza aynı anda ulaşabilmesine imkan tanıyor. Disk üreticileri karışık komutlarla uğraşmak yerine, sadece yazdırılacak dosyaları belirtmekle yetinip iş yükünden kurtulurken, ağ trafiği de rahatlıyor. Cihaz üzerinde yer alan durum monitörü ya da çift satırlı ekran, beklemede olan işlerin tümünü inceleme imkanı veriyor. CD çoğaltım işlemlerinin firma içinde çözüm ortağı olan Epson PP100N, saatte 30 CD ve 13 DVD baskı performansıyla, iş süreçlerini kısaltıyor.

Kaynak : CİHAN


ANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.