elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

YILKODER'den Sektöre Yön Veren Etkinlik

Yıldırımdan korunma ve topraklama sektöründe bilgilendirici ve eğitici faaliyetlerini başarıyla sürdüren, bu kapsamda birlikte hareket etmenin önemine inanan YILKODER, (Yıldırımdan Korunma ve Topraklama Derneği) etkinliklerine ELEX (Elektrik Çevrimi, İletimi ve Dağıtımı Fuarı 26-29 Eylül 2013) fuarında devam ediliyor. Fuar kapsamında 27 Eylül Cuma, saat 13:00 – 15:00 arası düzenlenecek olan etkinliğe siz takipçilerimizi de bekliyoruz.A- A+
27.09.2013 tarihli yazı 7268 kez okunmuştur.

ELEX - Elektrik Çevrimi, İletimi ve Dağıtımı Fuarı, 26-29 Eylül 2013 tarihleri arasında İFM-İstanbul Fuar Merkezi’nde sektörün önde gelenlerini, tüm ilgili ve profesyonellerini bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Dün başlayan fuarda, ürettiğimiz elektriğin çevrimi, iletimi ve dağıtımı ile ilgili ürünleri, hizmetleri ve ekipmanları sağlayan şirketler, bu ürünlerin kullanıcıları olan önemli ziyaretçi ile ELEX Fuarı’nda bir araya geldiler. Elektriğin üretildiği noktadan itibaren binalarımıza gelinceye kadar olan sürecindeki tüm ürünlerin bir arada sergileneceği ve Türkiye’de ikinci kez bu kapsamda düzenlenen bu fuarda, ziyaretçiler de farklı birçok ürünü bir arada bulup karşılaştırma yapabilme şansına sahip olacaklardır.


  

Yer: Kapadokya Salonu/ELEX Fuarı

Tarih: 27 Eylül 2013 Cuma, 13.00-15.00


Etkinlik İle İlgili ELEX Fuarındaki Konuşmacılar:


►  Serdar Aksoy, OBO Bettermann

     
Aşırı Gerilim ve Yıldırımdan Korunma Sistemleri /İç yıldırımlık sistemlerin yapısı ve teknik özellikleri


 Özlem Kapucu, Amper Elektrik

     
Yapı ve Tesislerde Yıldırımdan Korunma

 

 Mustafa Kemal Avşaroğlu, Radsan

   
 Enerji Santralleri ve Trafo Merkezlerinde Topraklama Sistemleri Projelendirme ve Uygulama

 

►  Orhan Kovank, Liva Grup

     
Yıldırımdan Korunma Sistemleri


►  Ceren Ordulu, Schneider Electric

     
Elektrik Tesisatlarında Koruma


YILKODER (Yıldırımdan Korunma ve Topraklama Derneği), 2007 yılında kurulmuş olup, sektöre ait faaliyetleri farklı şirketler olarak yürütmek yerine ortak bir çalışma ortamı ile yürütmenin önemini savunmakta, disiplin ve adil rekabetin yıldırımdan korunma ve topraklama sektöründe uygulanması için birlikte hareket edilmesinin zeminini hazırlamaktadır. Bu sayede yardımlaşmanın sürekliliğine, üye şirketler arasındaki kişisel ilişkiler ve dostlukların pekişeceğine inanmaktadır.

  
  •  
 
Alper   Görkey Alper Görkey Yazar Hakkında Tüm yazıları Mesaj gönder YazdırANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.