elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Webinar |
Topmark Laser Teknolojisi ve Baskılı Etiket Hizmetleri - Phoenix Contact

ElektrikPort'un sektörü yakından takip etmemizi sağlayan Webinar serisinin yeni konuğu Phoenix Contact firmasından Sn. Derya Tekler, 24 Kasım Cuma günü Saat 11.00 - 12.00 arasında canlı yayında takipçilerimiz ile www.elektrikport.tv adresinde buluşacak. Konu: Topmark Laser Teknolojisi ve Baskılı Etiket Hizmetleri. Detaylar haberimizde.A- A+
23.11.2017 tarihli yazı 5475 kez okunmuştur.
Canlı Yayın: elektrikport.tv

Sektörel Eğitim Projesi: Webinar
 
 
"Türkiye'nin En Büyük Mühendislik Portalı" ElektrikPort, Webinar serileri ile sektöre heyecan verici bir yenilik getirmiştir.

Düzenlenen seminerler ile konusunda uzmanlığı kanıtlanmış, sektöre yön veren firmaların yönetici ve mühendislerini ofisimizde misafir ederek, canlı yayın aracılığı ile siz değerli ziyaretçilerimiz ile buluşturuyoruz. 

Kayıt gerektirmeden "Ücretsiz" olarak 24 Kasım 2017 Cuma | Saat 11.00'de elektrikport.tv'ye davetlisiniz. 

Sıradaki canlı yayın konuğumuz, Phoenix Contact firmasından, "Markalama, Pano içi Montaj, Baskılı Etiket Hizmetleri" konuları üzerine birçok seminer ve eğitim programlarına katılan ve konusunda uzman olan, Markalama & Pano İçi Montaj Ürünleri Ürün Yönetmeni Sn. Derya Tekler olacak ve ElektrikPort takipçileri ile buluşacaktır. 
 

PHOENIX CONTACT:


               
 "TOPMARK LASER TEKNOLOJİSİ ve

BASKILI ETİKET HİZMETLERİMİZ
"       Canlı Yayın: elektrikport.tv


24 Kasım 2017 Cuma | Saat 11.00 - 12.00


#etiketçözümleri hashtag'ini kullanarak twitter üzerinden sorularınızı canlı yayın öncesinde ve yayın sırasında  Markalama Pano İçi Montaj Ürünleri Ürün Yönetmeni Sn. Derya Tekler'e iletebilirsiniz.
 

Webinar sırasında sorulacak soruya #etiketçözümleri hashtag'i ile doğru yanıtı veren ilk 2 kişiye aşağıdaki hediyeler verilecektir.


Phoenix Contact Geçmiş Seminerlerini Aşağıdaki Linklerden İzleyebilirsiniz


 

Webinar - 13:

 
Irmak Telatar Irmak Telatar Yazar Hakkında Tüm yazıları Mesaj gönder YazdırANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.