elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Schneider Electric sergide büyük ilgi gördü

9. Dünya Rüzgar Enerjisi Sergisinde “Rüzgar Santrali Entregre Altyapı Çözümlerini” sergileyen Schneider Electric katılımcılardan yoğun ilgi gördü.A- A+
29.06.2010 tarihli yazı 3192 kez okunmuştur.

Enerji yönetiminin global uzmanı Schneider Electric, rüzgar santrali entegre altyapı çözümleri ile hem verimlilik sağlıyor, hem de işletme maliyetlerini azaltıyor. Enerji verimliliğinden en üst düzeyde yararlanmayı sağlayan ve yenilikçi çözümleri ile yepyeni teknolojiler üreten Schneider Electric, işletmeler için geliştirdiği çözümleri sayesinde maksimum verimlilik ve hizmet sürekliliği sağlıyor.

Göktuğ Gür: 'Entegre Alt Yapı Çözümleri Güvenilir Performans Garantisi Veriyor'Schneider Electric, tek bir tedarikçiden işletme ihtiyaçlarına uyum sağlayacak şekilde tasarlanan entegre alt yapı çözümleri ile üreticilere komple çözüm alma fırsatı sunuyor. OG Toplama, Şebeke Bağlantısı ve Denetim çözümleri ile ilgili olarak Schneider Electric Güç Sistem ve Çözümleri Genel Müdür Yardımcısı Göktuğ Gür, tek bir tedarikçiden komple bir çözüm almak ve bu güvenilir ortağın Schneider Electric olmasını sağlamanın önemini vurguladı. Göktuğ Gür: 'Yatırımlarınızı destekleyen ortak tasarım olanakları ve performans garantisiyle, projenizin başlangıcından bitimine kadar, tesisin kullanım ömrü boyunca sorunsuz işleyeceğinden emin olabilirsiniz diyerek doğru ortağı seçmenin önemli farklar yarattığına dikkat çekti.
Orta Gerilim Toplama ÇözümüSchneider Electric trübinleri koruyan OG Toplama çözümü ile hem elektrik üretiminin hem de verimliliğin optimum düzeye getirilmesini sağlıyor. Rüzgar santrallerinden kar edilmesini sağlayan çözümler sunuyor.
Şebeke Bağlantısı ÇözümüSchneider Electric'in sunduğu bir diğer çözüm olan Şebeke Bağlantısı çözümü ile hem sermaye hem de işletme giderlerinin düşürülmesi sağlanıyor. Şebeke kesinti süresini azaltan maliyetleri düşüren ve maksimum hizmet sürekliliği sağlayan şebeke bağlantısı ile elektrik üretimi en üst seviyeye kadar çıkabiliyor.
Merkezi Denetim ÇözümüSchneider Electric'in rüzgar enerjisi santrallerinde uzaktan çalıştırma ve denetim olanakları sunan yenilikçi Merkezi Denetim sistemi sayesinde, enerji mümkün olan en kesin şekilde ölçülebiliyor. Merkezi Denetim, yenilikçi çözümü sayesinde, üreticisi kim olursa olsun, farklı tesislerdeki rüzgar santrallerinin gerçek zamanlı olarak izlenebilmesine olanak tanıyor.Schneider Electric Rüzgar Enerjisinde Yüzde 30 Verimlilik Sağlıyor'Schneider Electric, 15-17 Haziran tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen 9. Dünya Rüzgar Enerjisi Sergisi'nde 'Rüzgar Santrali Entegre Alt Yapı Çözümleri'ni katılımcılara sundu. Sergide, entegre altyapı çözümlerinin avantajları hakkında bilgi veren Gür, 'Yenilenebilir enerji teknolojilerinde yıllar içinde yaşanan gelişmeler ile rüzgar gücünden artık optimum düzeyde verimlilik ve kar elde etmek mümkün.

Schneider Electric olarak bu alanda geliştirdiğimiz teknolojilerle rüzgar enerjisini yüzde 30 oranında daha verimli kullanmanıza yardımcı oluyoruz 'dedi. Maksimum hizmet sürekliliği sağladıklarını belirten Gür projelerin başlangıcından bitimine kadar tüm bakım maliyetlerini de azalttıklarını sözlerine ekledi. Schneider Electric, sergide faaliyet gösterdiği tüm alanlarda ekolojik sürdürülebilirliği yenilikçi bakış açısıyla desteklediğini bir kez daha kanıtladı.Haberortak


ANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.