elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

REW 2010 Başlıyor

Geri dönüsüm, çevre teknolojileri ve atık yönetimi konularının ortak bir alanda ele alındığı, Türkiye’nin tek uluslararası fuarı olma özeligine sahip REW İSTANBUL, 10-13 Haziran 2010 tarihleri arasında 6. kez gerçekleştirilecek.A- A+
04.06.2010 tarihli yazı 3395 kez okunmuştur.

2005 yılından bu yana katı atık, atık su, atık gaz ve yesil enerji üzerine çalısan birçok yurtiçi ve yurtdısı kuruluşunu bir araya getiren, başarılarına ve sektöre katkılarına her geçen gün daha fazlasını ekleyen REW İSTANBUL 2010, 10 Haziran' da başlıyor.

Bu sene 6. sı düzenlenen REW İSTANBUL Uluslararası Geri Dönüsüm, Çevre Teknolojileri ve Atık Yönetimi Fuarı, T.C. Çevre ve Orman Bakanlıgına ek olarak, TBB (Türkiye Belediyeler birligi) ve OSBÜK (Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kurulusu) tarafından da destekleniyor. Geçtigimiz yıl 91'i yabancı 197 sirketi agırlayan REW İSTANBUL' a bu yıl yüzde 50'lik bir artısla 25 ülkeden 300 katılımcı bekleniyor.

Türkiye' nin AB üyeligi sürecinde açılan 'Çevre Faslı' nın da etkisiyle REW İSTANBUL 2010' a yurtdısı katılımcılar yogun ilgi gösteriyor. Yurtdısında yürütülen pazarlama faaliyetleri ve ziyaretçi çalısmalarıyla uluslararası medyanın da dikkatini İstanbul' a çevirmeyi basarıyor. Avrupa ile Ortadogu ve Orta Asya arasında bir ticaret merkezi olan İstanbul, bu etkinlik ile teknoloji ve bilgi paylasımını saglarken, yeni is ortaklıkları ve yepyeni pazarlar kesfetme fırsatı sunuyor.

REW İSTANBUL, 2010 yılında sanayiciler, belediyeler, yatırımcılar, özel sektör temsilcileri, ulusal ve uluslararası sivil toplum kurulusları, sektörel dernekler ve akademisyenleri bir araya getirmenin yanı sıra EEN (European Enterprise Network) ve KOSGEB' in organize ettigi özel B2B görüsmelere de ev sahipligi yapıyor.

Katı atık, atık su, atık gaz ve yesil enerji alanlarında faaliyet gösteren Avrupalı firmalar Türk firmalarıyla REW İSTANBUL 2010' da buluşucak. Firmaların ilgi alanlarına ve faaliyet konularına göre önceden ayarlanmıs özel B2B görüsmeler yapma fırsatı elde ediyor.

Avrupa ayagı EEN, Türkiye ayagı ise KOSGEB tarafından yürütülen bu 'Technology Transfer Matchmaking' organizasyonu 11 – 12 Haziran tarihlerinde REW İSTANBUL 2010 Fuarı' nda katılımı ücretsiz olarak gerçekleşecek.

Fuarda sergilenecek ürün ve hizmeletlerin ana başlıkları ise şöyle;

Katı Atık

Su ve Atık Su

Arıtma Çamurları

Atık Gaz

Enerji

Genel Ekipmanlar

Kentsel Çevre Temizlik Araç ve Gereçleri

Ölçme ve Ayar Teknolojileri

Hizmet ve Servis

Gürültü, Hava ve Toprak Kirliliği

Kaza Önleme, İş güvenliği ve Risk Yönetimi

Bilim Araştırma ve Geliştirme
ANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.