elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Kariyer Günler 2010

İTÜ Endüstriyel Proje Geliştirme ve İşbirliği Kulübü'nün düzenlediği 5. Kişisel Gelişim ve Kariyer Günleri, sektörü ve öğrencileri biraraya getiriyor.A- A+
12.02.2010 tarihli yazı 2184 kez okunmuştur.

Endüstriyel Proje Geliştirme ve İşbirliği Kulübü, 5. Kişisel Gelişim ve Kariyer Günleri etkinliğini 15-18 Şubat 2010 tarihleri arasında İTÜ Gümüşsuyu Fakültesi koridorlarında düzenliyor.

Etkinlik seminelerle başlayacak, sonraki 2 gün boyunca firmaların standlarıyla devam edecek ve son gün de yine seminelerle sona erecektir. Kişisel gelişim ve kariyer imkanları oluşturan etkinlik tüm üniversite öğrencilerine açıktır. Enerji olarak belirlenen konsept çerçevesinde, enerji alanında da semineler düzenlenecektir.ElektrikPort'un iletişim sponsorluğunda 15 Şubat'ta seminerlerle başlayacak olan Kişisel Gelişim ve Kariyer Günleri, 16-17 Şubat tarihlerinde firmalarını ağırlayacak ve 18 Şubat Perşembe günü Enerji Politikaları paneliyle sona erecektir.

Seminerlere katılım için


http://www.epgik.itu.edu.tr/kg2010/


adresinden kayıt olunmalı, verilecek olan numarayla, seminer girişlerinde bulunan masalarda numara ilgili kişiye belirtilmelidir. Minimum 5 seminere katılım gösterenlere katılım sertifikası ve Başarı Soft tarafından verilecek olan eğitim çekilişine katılma hakkı verilecektir.

Hidrojen enerjisi ve seramik atölyeleri, ayrıca İTÜ Makina Fakültesi otoparkında Bosch tırı belirtilen tarihlerde etkinliğe verim katacaktır.

Enerjinizi EPGİK'le keşfetmeniz dileğiyle...EPGİK 2002 yılında kurulmuş bir öğrenci kulübü olup, hem teknik hem de sosyal alanda faaliyetlerini geliştirerek sürdürmektedir. Kişisel Gelişim ve Kariyer Günleri etkinliği de bu çalışmalardan biridir. Makina fakültesi uzmanlık kulüplerinden biri olan EPGİK, alanında teknik projeler üretmenin yanı sıra, İTÜ'de sosyal hayatı geliştirmek için aylık ''ortabahçe'' dergisi yayımı, çeşitli tören ve seminerler düzenlenmesi konusunda da etkin olarak çalışmaktadır.


ANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.