elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Jennifer Lopez ile Yeni Bir Cep Telefonu Zinciri Başlıyor

Yeni bir telefon zinciri kurmayı planlayan Jennifer Lopez ilk adımını attı ve reklam filmi ile birlikte tanıtımını yaptı. Kulağa oldukça ilginç gelen bu haberimiz teknoloji dünyasının sınırı olmadığını bizlere bir kez daha gösterdi. Detaylar haberimizde.A- A+
26.05.2013 tarihli yazı 7122 kez okunmuştur.

Ünlü pop şarkıcısı ve aktris Jennifer Lopez, ABD'deki Latin Amerikalılara hizmet vermek üzere 15 cep telefonu mağazası açacak.Viva Movil adlı mağazalar zincirinin çoğunluk hissesine sahip olan Lopez, ayrıca şirketin reklam ve yaratıcılık sorumluluğunu da alacak. Kısaca J-Lo olarak da bilinen Lopez, teknoloji sektörüne giren ünlüler kervanına katılmış oldu.
 


 

Jennifer Lopez, ABD'de Latin Amerikalıların sayısının hızla arttığını ve bu büyüyen pazarda ihtiyaçlara cevap vermek gerektiğini söyledi. Uzmanlar, daha önce de ABD'deki Latin Amerikalılara hitap eden girişimlerde bulunulduğunu, ancak başarı kaydedilemediğini belirtiyor. Fakat Uzmanlar, daha önce de ABD'deki Latin Amerikalılara hitap eden girişimlerde bulunulduğunu, ancak başarı kaydedilemediğini belirtiyor. 

Son zamanlarda şarkıcı Alicia Keys, Blackberry telefonlarının reklam yüzü olmuş, ancak tweet atarken iPhone kullanması dikkat çekmişti. Rapçı Dr Dre ise Beats By Dre kulaklıklarıyla büyük başarı kaydetmiş, yüzmilyonlarca dolar ciro yapmıştı.


 

Aşağıda izleyeceğiniz videoda ingilizce olarak tanıtımı yapılan Viva Movil Smartphones reklamını görebilirsiniz.
 


İlk Viva Movil mağazası 15 Haziran'da açılacak; bunu Miami ve Los Angeles'teki mağazaların takip edeceği bildiriliyor.


 

Kaynak :

►Phonearena.com
►Gigaom.com

Kemalcan HALLI Kemalcan HALLI Yazar Hakkında Tüm yazıları Mesaj gönder YazdırANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.