elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

İletişimin kalbi Türkiye'de atıyor!

Telekomünikasyon Kurumu'nun ev sahipliğindeki 3. Karadeniz ve Hazar Düzenleyici Konferansı, bugün Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım'ın katılımıyla gerçekleştirildi.A- A+
22.05.2008 tarihli yazı 3544 kez okunmuştur.

Dünya Telekomünikasyon ve Bilgi Toplumu Günü Kutlamalarının da yapıldığı konferans Çırağan Sarayı Hotel Kempsinski'de düzenlendi. Konferans süresince gerçekleştirilen etkinliklere Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım'ın yanı sıra, KKTC Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Salih Usar ve Uluslar arası Telekomünikasyon Birliği Genel Sekreteri Hamadoun I. Toure ve Türkiye Cumhuriyeti Telekomünikasyon Kurumu Başkanı Dr. Tayfun Acarer de katıldı.

Konferans, "İşletmecilerin Bilgi Toplumu Persfektifi", "Telekomünikasyon Düzenleyici Politikasında Küresel Eğilimler", "Karadeniz ve Hazar Bölgesinde Düzenleyici Gelişmeler", olmak üzere üç oturumdan oluştu.

Bugün 09:30'da açılan konferansın konuşmalarını Telekomünikasyon Kurul Başkanı Tayfun Acarer, ITU Genel Sekreteri Hamadoun I. Toure, KKTC Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Salih Usar ve Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım yaptı.

Yarın da devam edecek olan konferans, "Sabit Genişband Uygulamaları ve Gelişmeler", "Sabit Genişband Uygulamaları Türkiye Örneği" oturumundan oluşacak.

"Sabit Genişband Uygulamaları ve Gelişmeler" oturumunda, Mısır Düzenleyici Kurum Başkanı Dr. Amr Badawi, Uluslararası Faaliyetler ve Kuruluşlarla Koordinasyon Yöneticisi Dr. Annegret Grobel ile WIK Direktörü Dr. Ulrich Stumpf konuşmacı olarak katılacaklar."Sabit Genişband Uygulaları Türkiye Örneği" başlıklı oturumda ise konuşmacılar şunlar:


TTNet Genel Müdürü Tahsin Yılmaz


Borusan Telekom Genel Müdürü Mehmet Başer


Doğan İletişim Genel Müdürü Fazıl Esen


Koç.net Genel Müdürü Mehmet Ali Akarca


Tellcom Operatör İlişkileri ve Regülasyon Genel Müdür Yardımcısı Olgu Dinçoğlu

Konferans, Telekomünikasyon Kurulu II. Başkanı Galip Zerey'in konuşması ile son bulacak.

Elektrikport


ANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.