elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Enerji Söktörüne Farklı Yaklaşımlar ICCI 2010'da

1994 yılından itibaren her yıl yaklaşık 5000 yerli ve yabancı katılımcı tarafından düzenli olarak takip edilen ICCI Fuar ve Konferansı'nın 16.'sı geliştirilmiş konu içeriği ile Enerji ve çevre Fuarı ve Konferansı adı altında 12-13-14 Mayıs 2010, tarihlerinde WOW Convention Center' da gerçekleştirilecektir.



A- A+
17.04.2010 tarihli yazı 4202 kez okunmuştur.

1994 yılından itibaren başarıyla düzenlenmekte olan ve enerji sektöründe konuyla ilgili yaklaşık 5000 yerli ve yabancı katılımcı tarafından düzenli olarak takip edilen ICCI Fuar ve Konferansı'nın 16.'sı geliştirilmiş konu içeriği ile Enerji ve çevre Fuarı ve Konferansı adı altında 12-13-14 Mayıs 2010, tarihlerinde Türkiye'nin ekonomi ve sanayi başkenti İstanbul'da, konum ve kapasite açısından Türkiye'nin en avantajlı mekanlarından biri olan WOW Convention Center' da gerçekleştirilecektir.



Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve çevre ve Orman Bakanlığı'nın yanı sıra, Türkiye Kojenerasyon Derneği, Elektrik üreticileri Derneği (EüD), Rüzgar Enerjisi Santralleri Yatırımcıları Derneği (RESYAD), Hidroelektrik Santralleri Sanayi İşadamları Derneği (HESİAD), Bölgesel çevre Merkezi, ASME ve Cogen Europe gibi enerji sektörünün en önemli dernekleri, destekleriyle ICCI 2010'da yer alacaklardır.



ICCI 2010 Fuar ve Konferansında, dünya enerji sektörü ile ülkemiz enerji sektörüne genel bakış çerçevesinde, Enerjide liberalleşme ve yeniden yapılanma, talep ve arz projeksiyonları, AB Enerji politikaları gibi konuların yanı sıra; Kojenerasyon, Yüksek Verimli Enerji üretim Teknolojileri, Enerji Tesis İşletmeciliği, Yenilenebilir Enerji, Atık Yönetimi, Geri Dönüşüm Sistemleri, Cevre Teknolojileri gibi teknik konulara da hem ulusal hem de uluslararası ölçekte yer verilecektir.



Ayrıca ICCI 2010, ISO işbirliği ile bu yıl ilk defa enerji sektöründe uluslararası ikili görüşmelere ev sahipliği yapacak. Çevre-enerji teknolojileri alanında faliyet gösteren firmaları bir araya getirmek amacıyla yapılan ikili görşmelerden yeni iş birliklerinin oluşacağına ise kesin gözü ile bakılıyor.


ANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.