elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Doğalgaz'a yarından itibaren yeni tarife

Başbakan Erdoğan, 1 Şubat'tan itibaren doğalgazda indirim yapıldığını da ifade etti.A- A+
31.01.2009 tarihli yazı 2183 kez okunmuştur.

Erdoğan, "Doğalgaz fiyatını evlerde yüzde 17, sanayide yüzde 18 oranında indirdik" dedi.Başbakan Recep Tayyip Erdoğan İstanbul'da Topkapı Kültür Parkı, Panorama 1453 Tarih Müzesi, Topkapı sosyal tesislerinin açılışında konuştu.İşte Başbakan Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları:- Özgüveniyle yetişen bir gençlik istiyoruz. Alışveriş merkezleri, Selçuklu mimarisiyle uygun, otoparklarıyla, herşeyiyle İstanbullulara layık bir proje bu.


- Bu müzeyi belediyemiz İstanbullulara kazandırdı. Bu müze dünyanın ilk panoramik müzesi olma iddiasını taşıyor. Bu müzeyi mutlaka gezmelisiniz.


- Kadıköy'den Sultanahmet'e 57 adet eseri restore edicez. Belli başlı meydanları ve caddeleri elden geçirerek İstanbul'u sadece Avrupa değil, dünya başkenti haline getireceğiz.DOĞALGAZDA BÜYÜK İNDİRİMErdoğan, 1 Şubat'tan itibaren doğalgazda indirim yapıldığını da ifade etti. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Doğalgaz fiyatını evlerde yüzde 17, sanayide yüzde 18 oranında indirdik" dedi. Konuşmasında yerel seçimlere değinen Erdoğan, CHP'ye yüklendi. Erdoğan, CHP'ye "Siz İstanbul'u kuruttunuz" diye seslendi. Erdoğan, "29 Mart büyük düşünenlerin günüdür. Küçük düşünenlerin günü değildir" diye konuştu.Başbakan Erdoğan'ın konuşmasında özetle şunları belirtti:" Bir balık bile yaşamayan Haliç'i kirlilikten kurtardık. Şu anda Haliç'te onlarca çeşit balık yaşıyor. Galata Köprüsü üzerinde balık tutanları görüyorsunuz. Artık oltalar boş çekmiyor. Dolu çekiyor. Ak Parti belediyeciliğinde bereket var... Bunlar medeniyetten dem vuruyor. Ne medeniyet var be. Sizin medeniyetle ne alakanız var. Medeniyet lafla olmaz, yatırımla olur. Özgüveniyle yetişen bir gençlik istiyoruz. Alışveriş merkezleri, Selçuklu mimarisiyle uygun, otoparklarıyla, herşeyiyle İstanbullulara layık bir proje bu. Bu müzeyi belediyemiz İstanbullulara kazandırdı. Bu müze dünyanın ilk panoramik müze olma iddiasını taşıyor. Bu müzeyi mutlaka gezmelisiniz.Kadıköy'den Sultanahmet'e 57 adet eseri restore edeceğiz. Belli başlı meydanları ve caddeleri elden geçirerek İstanbul 'u sadece Avrupa değil, dünya başkenti haline getireceğiz"Kaynak: Rotahaber


ANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.